Як позбутися від педикульозу.

Педикульоз - вельми неприємне захворювання, яке викликають комахи-паразити. Воші вражають волосяну частину голови, воліють затримуватися на тімені, потилиці і скронях. Якщо ви стали жертвою педикульозу, негайно приступите до лікування за допомогою перевірених дієвих способів.
Вам знадобиться
  • - гребінь з частими зубами;
  • - шампунь від вошей;
  • - чемерицеву вода;
  • - фарба для волосся;
  • - журавлинний сік.
Інструкція
1
Дуже часто при появі перших симптомів педикульозу люди не поспішають звертатися по допомогу до фахівців, намагаючись вирішити дану проблему самостійно. Купіть в аптеці спеціальний шампунь від вошей. Використовуйте його згідно інструкції. Після цього почніть вичісувати гнид і вошей за допомогою гребеня з частими зубами. Це один з найдавніших і простих способів боротьби з педикульозом. Єдиний недолік - це тривалість, адже на щоденне вичісування вам знадобиться чимало часу.
2
Використовуйте для боротьби з вошами воду чемериці, яка продається в аптеці. Даний засіб чинить на гнид і вошей противопаразитарное дію, руйнує структуру кишечника комах і не дає їм розмножуватися. Чемерицеву вода до того ж відновлює пошкоджене волосся і зміцнює їх. Ретельно вимийте голову і рясно нанесіть воду чемериці за допомогою губки або ватного тампона. Потім зберіть волосся і укутайте голову поліетиленом на півгодини. Потім гарненько промийте пасма теплою водою. Після цього рекомендується гарненько прочесати волосся гребенем для видалення загиблих вошей.
3
Жінкам в лікуванні педикульозу допомагає фарбування волосся, тому що міститься у фарбі перекис водню є згубним засобом для гнид і вошей. Досить ефективно допомагає журавлинний сік, який сприяє відклеювання гнид від волосся. Рекомендується проводити процедуру його нанесення протягом семи днів.
4
Існує досить багато сучасних засобів від педикульозу, які можна придбати в аптеці: сірчана емульсія, мазь з бензилбензоату, аерозоль «Пара Плюс», «Спрегаль». Використовуйте дані кошти згідно інструкції. У разі необхідності проведіть повторну обробку голови.
Зверніть увагу
Не використовуйте для боротьби з вошами гас або оцет. Дані кошти зіпсують волосся і висушать шкіру голови.
Корисна порада
Дотримуйтесь правил особистої гігієни, нікому не позичайте свою гребінець і не беріть чужу. Після купання у водоймі рекомендується ретельно промивати волосся. Не забудьте обробити одяг і постільну білизну.