Як прокидатися рано вранці.

Не всім легко і просто прокидатися рано вранці , з посмішкою зустрічати сонце, що сходить вже по дорозі на роботу чи до школи. Іскряться енергією тільки так звані «жайворонки». Решта ж ледь піднімають голову з подушки, коли будильник, дбайливо прибраний рідними подалі, задзвонить в десятий раз. Якщо ви хочете вставати раніше, щоб встигати скрізь і всюди, варто цьому навчитися.
Вам знадобиться
  • Будильник, сила волі.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого вам потрібно встати рано вранці . Щоб встигнути повторити записи в конспекті перед заліком або, щоб приготувати сюрприз для коханої людини, або список справ на день, зробіть комплекс вправ, на який у вас ніколи не вистачає часу.
2
Обов'язково проговорите «про себе» той час, в яке хочете прокинутися вранці . у деяких людей є здатність прокидатися в точно заданий час.
3
Спробуйте раніше лягти спати, щоб не порушувати звичну для вас тривалість сну. Тоді вам простіше буде прокинутися рано вранці .
4
Здійснюйте прогулянки на свіжому повітрі перед сном, і ви будете швидко засипати і спокійно спати вночі, тобто зрушення вашого тимчасового режиму сну проходитиме легше.
5
Щоб не розбити будильник при перших же звуках трелі, використовуйте декілька хитрощів. Виберіть в програмі будильника саму приємну для вас мелодію. Щоб не прокидатися з важкою головою під звук автомобільної сирени. Поставте будильник на п'ять хвилин раніше того часу, коли вам потрібно вставати, щоб ви встигли поніжитися в ліжку. І, найголовніше, поставте будильник поза зоною досяжності, навіть декількох кроків від ліжка.
6
Почувши дзвінок будильника, не починайте діалогу совісті з лінню, а просто вставайте і йдіть під прохолодний душ.
7
Коли ви приведете себе в порядок, ви можете займатися тими справами, заради яких власне і встали раніше звичайного.
Корисна порада
Балуйте себе чимось смачненьким, переглядом фільму, читанням цікавої книги, тому, що ви набралися мужності і зробили все, щоб прокинутися рано вранці з посмішкою.