Як підібрати Термоінструмент для проведення ремонту.

Будівельний фен (пістолет) - це незамінний для ремонту Термоінструмент. З його допомогою можна провести лудильних і паяльні роботи, він необхідний для зварювання пластика, укладання лінолеуму, усадки плівок і безлічі інших операцій.

Як вибрати Термоінструмент

Якщо ви вирішили поповнити свій арсенал будівельних інструментів термопистолетом, то при виборі моделі зверніть увагу на наявність функції плавного регулювання температури. Цей параметр дозволяє істотно розширити можливості будівельного фена і забезпечити більш гнучкий підхід до оброблюваних матеріалами. Інструмент без цієї функції має кілька режимів роботи і перемикач, який забезпечує слабкий середній і максимальний нагрів. Перш ніж купувати будівельний пістолет, перевірте чи володіє він захистом від перегріву. Важливо, щоб при перегріві фен відключався самостійно, це захистить його від загоряння, і інструмент буде справно служити не один рік. Деякі моделі пістолетів забезпеченіфункцією холодного обдування. Використовуючи цю можливість можна охолоджувати оброблювані поверхні, а це дозволяє заощадити час, що витрачається на роботу. Бажано, щоб фен з холодним обдувом мав друге сопло. Такий інструмент прослужить довше, ніж той у якого дана функція здійснюється за рахунок роботи інструменту без нагріву спіралі.
Вибираючи будівельний фен, зверніть увагу на його рукоятку. Якщо вона відкрита, рука страждатиме від потрапляють на неї бризок розплавленого матеріалу і від нагрітого повітря.

Насадки для термоінструментов

Перш ніж купити Термоінструмент, подумайте, який спектр робіт ви бажаєте охопити. Якщо ви збираєтеся виконувати декілька простих операцій, підійде прилад з невеликою кількістю насадок. Якщо ж ви бажаєте, щоб ваш майбутній помічник міг впоратися з широким діапазоном робіт, купуйте модель з великою кількістю насадок і можливістю працювати з окремо придбаними насадками.
Потужність термоінструментов коливається від 930 до 2300 Вт Чим вона вища, тим швидше швидкість виконання роботи.
Кожна насадка має своє призначення. Наприклад, плоска насадка необхідна для розподілу повітря. Її також застосовують для розморожування труб, просушки фарби. Якщо гаряче повітря потрібно сконцентрувати на якийсь площі, підійде кругла суживающаяся насадка. За допомогою вузької насадки можна зварити внахлест листи плівки. Для цього їх обдувають в місці перекриття потоком повітря при 250-400оС. Після цього виріб прокочують валиком і перевіряють на міцність. Якщо шов швидко рветься, значить потрібно використовувати струмінь повітря ще гаряче.