Пральна машина, вбудована під стільницю.

Незамінна помічниця будь-якої господині - пральна машина, завдяки якій жахи ручного прання залишилися в далекому минулому. Тепер ніщо не загрожує витонченому манікюру і ніжній шкірі рук. Але, тим не менш, через широке вибору пральних машин тепер господині стикаються з іншою дилемою: яку ж помічницю вибрати і як компактно і непомітно розмістити її на кухні. В цьому випадку самий виграшний варіант - вибрати пральну машину, вбудовану під стільницю.

Переваги вбудованих пральних машин

Якщо ви вирішили, що вам потрібен вбудовується пральний агрегат, то причин на це може бути як мінімум дві: або у вас дуже маленька житлоплощу, і ви змушені її економити. Або - з житловими метрами все гаразд, і ви хочете використовувати це по максимуму і створити унікальний інтер'єр, де немає місця для відкрито стоїть пральної машини. Втім, якими б не були ваші мотиви, слід знати декілька особливостей, що б прийняти правильне рішення. Є два види вбудовуваних машин: ті, які потрібно вбудовувати повністю, і ті - які просто монтуються під стільницю. Основна відмінна риса останніх - це наявність у верхній частині панелі, яка, якщо необхідно, легко демонтується і замінюється стільницею. Зверніть увагу, пральна машина, вмонтовується під стільницю кухні, повинна бути забезпечена спеціальною металевою кришкою, яка захищає апаратну панель машинки від попадання жиру, вологи та бруду. Якщо спеціальна кришка з яких-небудь причин відсутній, то вільний простір між машиною і стільницею можна заповнити будь-яким м'яким ізолятором, наприклад, поролоном. Головна перевага пральних машин, просто вбудовуваних під стільницю в тому, що якщо необхідно, то вони можуть бути використані і як окремо стоять агрегати. Ті ж пральні машини, які вбудовуються повністю, фактично стають частиною кухонного гарнітура. Відмітна риса вбудовуваних машин - наявність на фасаді спеціальних петель, до яких кріпляться дверцята кухонного гарнітура. Петлі можуть перебувати з будь-якого боку машини, в залежності від дизайну меблів і від побажань замовника. Все інше точно таке ж, як і у пральних машин, що монтуються під стіл: зверху - стільниця, знизу - цоколь з того ж матеріалу, що і вся кухня. Не варто здійснювати типову помилку деяких покупців і замовляти пральну машину разом з меблями. Вибираючи машину окремо, ви отримаєте декілька переваг: більш широкий вибір моделей, право на гарантійне обслуговування у фахівців і впевненість у тому, що ваша машина коректно і якісно встановлена. Позитивний відгук, а то й не один - підкаже, яка саме модель зможе задовольнити всі ваші запити, тому, в процесі прийняття рішення, не забувайте моніторити інтернет ресурси або ж просто відвідайте кілька спеціалізованих магазинів і отримаєте консультації у професіоналів.
Зверніть увагу, машини, повністю вбудовуються під стільницю, жорстко кріпляться і тому мають набагато меншим шумовим ефектом. Крім того, вони менше вібрують.

Додаткові параметри пральних машин

Якісна вбудовується пральна машина - це та побутова техніка, яка допоможе вам заощадити дорогоцінний простір, позбавить від маси неприємних та, здавалося б, нерозв'язних проблем. За умови, що ваша ванна кімната дуже маленька, кухня - досить зручне місце для розміщення пральної машини. При виборі побутової техніки потрібно враховувати не тільки її габарити, але і деякі технічні параметри і характеристики, які безпосередньо впливають на термін служби і працездатність. Але, безсумнівно, ідеальний варіант той, в якому пральна машина відповідного розміру ще й містить набір всіх необхідних функцій. В деяких випадках розмір пральної машини відходить на другий план. Компактна і вузька - вбудована пральна машина може повністю відповідати вашим вимогам, завдяки розширеному ряду функцій серед яких: можливість вибору ефективності прання, якість віджиму і клас енергоспоживання. Крім перерахованих вище параметрів варто звертати увагу на кількість програм прання, тип управління машиною і зовнішній вигляд дисплея.
Важливий момент - це місце розташування пральної машини. При виборі врахуйте, що місце має бути легкодоступним, поблизу електророзеток, з можливістю зливу і подачі водопровідної води.
А ще не забудьте звернути увагу на обсяг барабана і його допустима вага, з якого матеріалу зроблений корпус пральної машини. При цьому краще віддати перевагу моделям, де бак зроблений з нержавіючої сталі або композитних матеріалів, які стійкі до корозії і інших пошкоджень. Ще одна приємна дрібниця - це таймер, який допомагає програмувати час прання, тому ви зможете отримати чисту білизну у зручний для вас времяЧтоби розібратися з усіма численними показниками і параметрами, найкраще зайти в спеціалізований магазин або задати питання, відвідавши форум. Багато господинь, які вже змогли оцінити зручність і безшумну роботу вбудованих пральних машин, роблять акцент на систему захисту від протікання, яка повинна бути в будь вбудованої пральній машині. Це важливо, тому, що вбудована пральна машина з усіх боків прихована меблями. І у випадку навіть мінімального, але регулярного протікання, ви не зможете це відстежити моментально. З якісною системою захисту волозі не буде! Саме захист системи допоможе вам не замислюватися над тим, перекрили ви подачу води після прання чи ні. Зверніть увагу і на той факт, що купити хорошу пральну машину і при цьому заощадити можна через інтернет-магазин.