Як зав'язати шарф чоловікові. Як зав'язати шарф на пальто.

Шарф - це не тільки надійний захист від холоду і вітру в холодну пору року, але і стильний аксесуар. Останнім часом шарф стає актуальнішим доповненням не тільки жіночого верхнього одягу, але і чоловічий. Якщо жінкам можна зав'язувати різноманітні банти з шарфа або Плантін, то у чоловіків все йде набагато складніше. Щоб виглядати модно і стильно необхідно дотримуватися порад про те, як правильно зав'язувати чоловічі шарфи.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зав'язати чоловічий шарф - це одинарний вузол. Накиньте шарф на шию таким чином, щоб кінці його звисали спереду, і один був коротше іншого. Той кінець, що довший, оберніть навколо шиї на 360 градусів. Також ви можете обернути і на 180 градусів, при цьому кінець залишиться у вас на спині. Цей спосіб хороший тим, що його дуже швидко і легко зав'язати, що дозволить заощадити вам час.
2
Якщо ви використовуєте шарф в першу чергу як захист від холоду, то вам підійде наступний варіант. Оберніть шарф навколо шиї два рази і зав'яжіть спереду. Кінці шарфа ви можете елегантно заховати під пальто або курткою. Цей спосіб зав'язування шарфа також не забирає багато часу і легкий у застосуванні.
3
Найпопулярнішим серед чоловіків способом зав'язування шарфа є паризький вузол. Насправді все дуже просто. Складіть шарф вдвічі, потім оберніть навколо шиї, вільні кінці Протягніть в петлю і розправте кінці. Шарф додасть вашому образу якусь вишуканість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vdzajfBNAoY
Зверніть увагу
Отже, як же зав'язати чоловічий шарф цим способом? Просто накиньте його на шию, щоб він лежав на грудях. Шарф може знаходитися як під пальто, так і зовні. Цей спосіб не передбачає яких-небудь вузлів. Як зав'язувати чоловічий шарф цим способом? Накиньте його на плечі. Візьміть обидва кінці і зав'яжіть їх так, як ніби починаєте зав'язувати гігантські шнурки. Відрегулюйте вузол, так щоб шарф не надто туго прилягав до шиї.
Корисна порада
В даний час шарф не тільки виконує своє пряме призначення - захищає від холоду і вітру, він є стильним і модним предметом гардеробу, тим останнім штрихом, який завершує чоловічий образ. Як зав'язувати шарф - варіанти. В'язаний теплий шарф або легкий з бавовни і шовку хоч і виглядають по-різному, в основному зав'язуються однаково. Найпростіший варіант, який підійде до будь-якого стилю - накинути шарф на шию і укласти на грудях хрест-навхрест.
Шарф по праву можна назвати невід'ємною частиною чоловічого гардероба. Елегантно зав'язаний він не тільки зігріє в холоди, але і зробить образ чоловіка привабливим і неповторним. Кожен із способів формування вузлів з цього аксесуара відповідає певному виду верхнього одягу.
Інструкція
1
Одинарний вузол визнаний самим простим. Найбільш стильно й елегантно він буде виглядати, якщо його зав'язати на тонкому шарфі. Зав'язаний таким вузлом аксесуар можна носити і в не надто холодну погоду. Накиньте шарф на шию таким чином, щоб один з кінців звисав нижче іншого. Потім оберніть його навколо шиї і обов'язково розправте, закриваючи їм верх грудей. Кінці занадто довгого шарфа закидаються назад, прикриваючи верхню частину спини і плечі.
2
Шарф , зав'язаний вільним вузлом, виконує, виключно, декоративну функцію і не дозволяє зігрітися. Зате, в поєднанні з дутим пуховиком або напівпальто, він зробить вигляд свого володаря стильним і кілька авантюрним. Накиньте шарф на шию і заведіть довший його кінець назад, оберніть їм шию. Не затягуйте шарф, залишаючи його недбало звисати на грудях.
3
З плащем або легким пальто добре поєднується італійський вузол. Щоб його виконати, складіть шарф навпіл і накиньте на шию. Потягніть за здвоєний кінець і Протягніть його в петлю. Цей вузол зручний тим, що дає можливість регулювати Тугість затяжки шарфа на шиї.
4
З курткою або ветровкой вдало виглядає шарф, зав'язаний хибним вузлом. Накинувши шарф на шию, потягніть за один його кінець так, щоб він звисав нижче іншого. Потім зав'яжіть на цьому кінці простий вузол, просмикніть в нього короткий кінець і потягніть за обидва, щоб відрегулювати Тугість.
5
Дуже ефектно практично з будь-яким стилем одягу виглядає вузол з подвійною обмоткою. Двічі обернувши шарф навколо шиї, ви можете залишити звисати кінці вільно або ж зв'язати їх вузлом. В останньому випадку обов'язково вирівняйте кінці шарфа.
6
С пальто або френчем прекрасно поєднується модний аксесуар, зав'язаний квадратним вузлом. Для його виконання оберніть шарф навколо шиї і обидва його кінця перекиньте навхрест. Потім просмикніть довгий кінець зверху і оберніть їм короткий. Протягніть його в отриману петлю. Потягніть за обидва кінці, регулюючи Тугість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vdzajfBNAoY