Як бути природною.

Неприродне поведінка дівчини і дисгармонія між її внутрішнім світом і зовнішнім виглядом не залишаться непоміченими і можуть відштовхнути деяких представників протилежної статі. Таку ситуацію можна виправити, якщо навчитися бути собою.
Інструкція
1
Навчіться любити себе. Незручність, скутість і неприродність можуть бути наслідком того, що дівчина не приймає себе такою, яка вона є. Не порівнюйте себе з іншими, це неконструктивно. Зрозумійте, що ви - індивідуальність.
2
Проаналізуйте свою поведінку. Добре, якщо у вас є можливість подивитися відео, зі своєю участю і дізнатися, як виглядають з боку ваші жести і рухи. Повірте, розслаблену, впевнену в собі жінку видно по природній манері триматися. Усвідомивши свої помилки, вам буде простіше визначити фронт роботи над собою.
3
Навчіться рухатися плавно і граціозно. Нехай оточуючі бачать, що ви перебуваєте в гармонії зі своїм тілом і вмієте подати себе. Можливо, вам допоможуть заняття танцями або уроки йоги. Подібні вправи і практики допомагають відчути єдність душі і тіла.
4
Продумайте свій образ. Якщо ви хочете бути не тільки красивою, але і природною, відразу відмітайте варіанти з накладними волоссям, нігтями або віями. Відмовтеся також від штучного або надмірного загару і епатажних нарядів. Зробіть ставку на здоров'я і доглянутість.
5
Попрацюйте над своїм макіяжем. Кращий спосіб виглядати привабливо і природно - використовувати техніку невидимого макіяжу в стилі «нюд». Вирівняйте тон, злегка підкресліть брови, очі і губи, проведіть лінію скул. Ваша зачіска теж не повинна бути викликає. Хороше рішення - розпущене, блискучі і доглянуте волосся.
6
Відмовтеся від манірності і манірності. Манірність і навмисність може видати особу, яка намагається здаватися краще, освіченіші або интеллигентнее, ніж є насправді. Щоб ви відчували себе комфортно і спокійно, вам не повинна заважати занадто тісний одяг, незручне взуття або невідповідний білизну. Знайдіть одяг, який буде не тільки модною і красивою, але і якісною і зручною. Тоді й ваша манера триматися буде природною.
7
Будьте доброзичливою і відкритою по відношенню до людей. Якщо у вашому серце не буде недовіри або бажання маніпулювати оточуючими, то і у вашому поведінці не буде фальші. Добра, весела і життєрадісна дівчина виглядає природно і викликає бажання спілкуватися з нею знову і знову.
8
Подумайте, може причиною вашого неприродного поведінки є низька самооцінка. Згадайте всі свої перемоги і успіхи, високо оцінюйте будь-які свої правильні вчинки або вдалі рішення, частіше хваліть себе, і ви знайдете упевненість в собі.
9
Знайдіть спосіб усунути зайву метушливість або неспокійність. Ці якості роблять вашу поведінку дивним і неприродним. З боку може здатися, що з вами не все гаразд, що ви не можете домовитися сама з собою і не знаєте як себе вести.
10
Намагайтеся частіше бувати наодинці з природою. Прогулюючись по лісі, сидячи на березі моря або спостерігаючи за тваринами, можна багато чого переосмислити, правильно розставити пріоритети і знайти мир в душі.