Дієта при печії: переходимо на шестиразове харчування.

Печія є частим супутником деяких захворювань травної системи. Її виникнення пов'язане з надмірною кількістю соляної кислоти, що виробляється шлунком. При неправильному харчуванні, присутності в раціоні продуктів, що підсилюють продукцію кислоти, а також при палінні, відбувається закид шлункового соку в стравохід. Відчуття печіння і болю, які виникають при цьому, є печією.

Менше, але частіше

Саме цей принцип харчування здатний попередити розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту і печії. Оптимальним є шестиразове харчування з одноразовим об'ємом їжі, що з'їдається не більше 250 грамів. Таке харчове поведінка не призводить до перерозтягнення шлунка і не викликає підвищеного утворення соляної кислоти, необхідної для розщеплення їжі. В результаті обмінні процеси не сповільнюються, що вкрай важливо для тих, хто страждає надмірною вагою і знаходиться на дієті.

Правильні і неправильні продукти

Неправильними продуктами для шлунка є ті, які викликають подразнення слизової і провокують надмірну вироблення кислоти, а, отже, викликають печію. До них можна віднести гострі, копчені, смажені, мариновані, жирні страви, алкогольні і газовані та енергетичні напої, томати, кислі сорти ягід і більшість фруктів.
При курінні частина нікотину і смол зі слиною потрапляє в шлунок, що викликає сильне подразнення слизової і призводить до її витончення через вироблення надмірної кількості соляної кислоти.
Правильними продуктами є кисломолочні продукти і молоко, крупи, киселі, відварні і приготовані на пару страви з овочів, нежирних сортів м'яса, птиці та риби. Такі страви потрібно їсти не тільки дорослим, але й дітям.
Їжа, приготована на вугіллі, здатна не тільки стати причиною печії і запалення слизової шлунка, але і є потужним канцерогеном.

Допомога при печії

Якщо такий симптом, як печія, турбує регулярно і постійно, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження шлунка. Фіброгастроскоп робиться за лічені хвилини, але є самим інформативним методом діагностики стану слизової шлунка.
Виснажлива печія може бути ознакою таких захворювань, як гастрит, езофагіт, недостатність кардії, грижі стравохідного отвору діафрагми і навіть онкологічних процесів.
Якщо печія турбує досить рідко і в основному після погрішностей в дієті, важливо дотримуватися кількох простих правил. Після їжі не можна приймати горизонтальне положення протягом години. В іншому випадку можливий закид в стравохід їжі, яка знаходиться в процесі перетравлювання, і виникне ізжога.Нельзя пити соду з метою позбавлення від печії. Глибоко помиляються ті, хто вважає, що першою допомогою при печії є вживання харчової соди.
При взаємодії соди з кислотою відбувається утворення вуглекислого газу, який ще сильніше подразнює слизову шлунка і може призвести до виразкового поразки.
Досить широко поширені дві групи препаратів, які допомагають зняти печію. Перша - антациди, у складі яких є гідроксиду алюмінію, кальцію або фосфору, які обвалаківают слизову шлунка і стравоходу і нейтралізують надлишок соляної кислоти. Друга група - блокатори протоновой помпи, які блокують вироблення клітинами слизової облочки шлунка надмірної кількості кислоти. Препарати першої групи найчастіше застосовуються, як засоби для екстреної допомоги при печії і повинні бути завжди в домашній аптечці. Інші - при комплексному лікуванні захворювань шлунка, що супроводжуються печією.