Вибір промислового пилососа.

Промисловий пилосос - це універсальне професійне обладнання, яке істотно спрощує багато проміжні процеси на виробництві. Промисловий пилосос покликаний наводити порядок в цехах, майстерень і на будмайданчиках, він довговічний, практичний, зручний.

На що слід звернути увагу при виборі пилососа

Вибираючи промисловий пилосос, спочатку визначитеся з призначенням і метою такої покупки.
Одна справа, коли пилосос потрібен для невеликої автомайстерні, а інша, якщо купують його для промислового цеху.
Далі слід оцінити обсяг забруднень, так ви визначитеся з об'ємом бака для технічного пилососа. Так як за своєю функціональністю всі промислові пилососи практично не відрізняються, змінюється тільки обсяг бака.Ещу раз потрібно добре обміркувати, де і в яких умовах буде використовуватися промисловий пилосос, це допоможе визначитися з тим, чи потрібен вам мобільний пилосос або вистачить і стаціонарного, а також з тим, якої довжини потрібен шланг для найбільш зручною уборкі.От того, які системи ви будете використовувати, центральні або портативні, залежить, якими каністрами для зберігання сміття буде оснащений ваш «помічник» і який у нього буде розмір барабана.Об'ем промислових мобільних пилососів великий, вони мають гарну потужністю і їх краще всього використовувати в невеликих робочих приміщеннях. Вакуумні стаціонарні промислові пилососи через свої великих розмірів найчастіше застосовують виключно для прибирання великих помещеній.Еслі вам потрібен пилосос для прибирання на невеликих будмайданчиках, найкраще підійде компактний мобільний промисловий пилосос. Всі великі агрегати - стаціонарні і не призначені для постійної транспортування. Потрібно визначитися з тривалістю і частотою роботи промислового пилососа, від цього буде залежати, якої потужності мотор, а відповідно і сам пилосос, вам нужен.Немаловажная деталь промислового пилососа - це фільтр. Не варто вибирати системи фільтрації самостійно, краще зверніться за консультацією до фахівця. Він добре розбирається в класифікації фільтрів і їх розмірах, виходячи з типів і фракції сміття.
Спеціаліст, спираючись на заздалегідь підготовлену Вами інформацію про типи забруднень, з якими ви стикаєтеся, підбере відповідний фільтр.
Потрібно заздалегідь визначитися, якого типу забруднення ви хочете ліквідувати: невеликий будівельне сміття, металеву стружку, тирсу, пісок, скло, клейкі пенообразующие фракції пилу, дрібний щебінь, рідини, порошкову фарбу, пральні порошки, цемент, борошно, вугілля і так далі.
Якщо промисловий пилосос потрібен для прибирання дрібного пилу, варто подбати про додаткові паперових мішках. Нетканий мішок швидко забивається гігроскопічним сміттям, а міняти його накладно, через недешевої вартості.
Технічний пилосос обробляє як сухий , так і вологий матеріал. А ось вже для прибирання горючих матеріалів варто вибирати більш безпечну модель, яка замість електрики працює за допомогою стисненого повітря. Електрика може посприяти загоряння, а згодом і вибуху не тільки цих матеріалів, але й самого апарату.

Особливості ринку промислових пилососів

Вітчизняний ринок промислових пилососів широкий і різноманітний. В основному представлені моделі з таких країн, як Німеччина, Великобританія, Швеція, США, Болгарія та Італія. Якщо спиратися на відгуки споживачів, то одними з лідерів з продажу недорогий, але якісної техніки для прибирання промислових приміщень є німецька компанія Kress і болгарська компанія Sparky.

Як можна істотно знизити вартість промислового пилососа

Зверніть увагу на промислові пилососи з механічним вихровим фільтром. Такий апарат збирає сміття в сталевий бак, який стійкий навіть до хімічно агресивних субстанцій. Фільтр в такому пилососі обробляє не більше 0,1% прибирається пилу, що допомагає істотно продовжити термін його експлуатаціі.Хорошо подумайте, чи дійсно вам потрібен пилосос з водяним фільтром. Перед власником такого обладнання постане питання утилізації грязьовий маси після кожного прибирання. Потрібно буде подбати про своєчасну очищенні ємності для брудної рідоти, а також наповнення резервуарів чистої водой.Водяние фільтри, що свого часу були хорошою альтернативою звичайним, вже «віджили своє». На зміну їм прийшли механічні вихрові фільтри, які чудово справляються з тими ж завданнями і менш вимогливі при експлуатації. Щоб ваш промисловий пилосос служив вам довго, купуйте модель з двоконтурною вихровий турбіною, такий збиральної техніці не загрожує перегрів, вона може працювати без зупинки тривалий час.
У промислових пилососах з двоконтурною турбіною менше зношуються електричні щітки, колектори, підшипники, обмотка турбіни.
Особливу увагу слід звернути на матеріал виготовлення корпусу промислового пилососа. Пластик не надто довговічний, краще віддати перевагу сталі. Звичайно ж, такий апарат буде важче, але і прослужить довше.