Як протирати р.к. монітори.

Як і будь-які інші пристрої, монітор час від часу потребує капітальної прибиранні. Якщо на вашому екрані пил, сліди від пальців або залишки їжі - це значить те, що настав час зайнятися вашим монітором. Для того щоб якісно протерти ЖК монітор і при цьому не нашкодити йому, ви повинні слідувати даним інструкціям.
Інструкція
1
Перш за все, слід відключити монітор від мережі 220 В. Таким чином ви забезпечите себе і захистіть монітор від поломки.
2
Почніть чистку монітора з задніх та бокових частин. Ви можете просто протерти їх мокрою ганчіркою, але намагайтеся не зачіпати сам екран монітора. В даному випадку діє правило: чим менше ви будете зачіпати екран, тим краще буде для вас і нього.
3
Далі необхідно визначитися з видом чистки - сухим або вологим. Для цього ретельно огляньте монітор на наявність пилу, жирних плям, розлучень, відбитків, крапель.
4
Суха чістка.В даному випадку ви можете використовувати пилосос, включивши його на режим «Видувши». Постарайтеся не зачіпати екран металевими деталями пилососа, інакше ви можете пошкодити монітор. Контактна чистка застосовується лише в тому випадку, якщо на вашому пилососі є насадка (наприклад, волохата щітка).
5
Вологе чістка.Еслі на вашому моніторі є плями у вигляді чаю або кави, відбитки від жирних пальців, то вам слід скористатися вологою чищенням. Досить часто покриття дисплея пластикове, тому ви можете протирати монітор злегка сирої бавовняною тканиною, головне - вона повинна бути досить м'якою, щоб не подряпати пластик. Краще всього використовувати фланель, серветку для чищення окулярів або спеціальну серветку. Ніколи не користуйтеся звичайними рушниками - вони подряпають екран.
6
Для протирання ЖК-монітора підходить нежесткая вода або спеціальний спрей. Якщо ви збираєтеся використовувати інші засоби, то пам'ятайте про те, що вони не повинні містити спірт.Нікогда НЕ розприскувати рідина на ЖК-монітор. Спочатку нанесіть рідину на тканину і тільки потім протирайте монітор. Чистити екран необхідно знизу-вгору, при цьому намагайтеся не натискати на екран.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб оточуючі люди ніколи не тикали в монітор пальцями, олівцями або ручками.