Як роблять ліпосакцію.

Проблема зайвої ваги і жирових відкладень в області живота і стегон змушує жінок збільшувати фізичні навантаження і виснажувати себе жорсткими дієтами. При цьому далеко не завжди можна отримати позитивні результати. У даному випадку може допомогти ліпосакція, яка дасть вам можливість позбутися від дефектів в проблемних місцях.
Інструкція
1
Вакуумна ліпосакція Особливість даної методики полягає в тому, що лікареві доводиться працювати вручну. При цьому багато чого залежить від кваліфікації хірурга. У проблемній зоні робляться невеликі розрізи, потім під шкіру вводиться трубка з отвором на кінці (величина розрізу і діаметр канюлі залежить від обсягу видаляється підшкірного жиру). Поступальні і віялоподібні руху канюлі забезпечують руйнування і видалення жиру за допомогою вакуумного апарата. Обсяг видаляється жиру за одну операцію не може перевищувати трьох літрів. Такий метод найбільш популярний і часто застосовуємо.
2
Тьюмінесцентная ліпосакція Такий спосіб ліпосакції увібрав в себе найкраще, що накопичили за минулі роки пластичні хірурги. Техніка видалення жирової клітковини полягає в інфільтрації проблемної зони кількістю розчину, який перевищує в три рази планований обсяг видалення жиру. Пластичний хірург за допомогою маркера відзначає жирову зону, потім виробляє знеболення спеціальним охолодженим розчином, який має здатність звужувати судини. Даний розчин забезпечує набухання клітин жиру, що полегшує їх виведення. У шкірі робиться невеликий розріз (2-4 міліметра), потім вводиться трубочка, приєднана стерильним шлангом до вакуумного насоса. Жирова клітковина відсмоктується разом з рідиною. Після закінчення операції розрізи зашиваються і заклеюються хірургічним пластиром, надівається обтягуючі білизну або накладається давить.
3
Ультразвукова ліпосакція Ця методика заснована на стимулюванні лізису і поглинанні клітин жиру без ризику для пігментації шкірних покривів і еластичності. Суть ультразвукової ліпосакції полягає в наступному: під впливом спрямованих ультразвукових випромінювань в жирових тканинах утворюються невеликі бульбашки. Поступово вони починають розростатися в обсязі і розріджують жир, витісняють його. За один сеанс можна видалити 10-15 кубічних сантиметрів жирової клітковини. Тривалість процедури становить 15-30 хвилин.