Як захиститися від випромінювання.

Випромінювання являє собою процес випускання і розповсюдження енергії у вигляді хвиль і частинок. Воно ділиться на електромагнітне і іонізуюче. Якщо другого виду, представленому, наприклад, рентгенівським випромінюванням, людина піддається зрідка, то електромагнітне випромінювання - невід'ємна частина побутового життя.
Інструкція
1
Правильно встановлюйте комп'ютер на робочому місці і дотримуйтеся режиму роботи з ним. Вважається, що випромінювання комп'ютера надає більше шкоди, ніж інші прилади в будинку. Можливо, справа в набагато більш тривалому використанні машини. Щоб захистити себе від випромінювання комп'ютера, ставте його в кут кімнати, а на роботі не сидите позаду комп'ютерів колег, адже задня панель виділяє більше випромінювання. По можливості намагайтеся обмежити час роботи за ним або робіть перерви кожну 15-20 хвилин, а також частіше провітрюйте приміщення.
2
Обмежте час знаходження серед працюючих кухонних приладів. Не стійте тривалий час біля холодильника і працюючої мікрохвильової печі, так як вони поширюють електромагнітні хвилі на 1,5 метра навколо. Готуючи їжу на електричній пічці, час від часу відходите від неї.
3
Зробіть в будинку кімнату відпочинку, вільну від будь-яких побутових приладів, і намагайтеся проводити там більше часу. Якщо кімнат у будинку мало, нехай хоча б ваша спальня стане місцем, вільним від електромагнітних хвиль, адже там ви знаходитесь всю ніч.
4
Правильно використовуйте мобільні телефони. Не тримайте їх до вуха, поки не з'єднаєтеся з абонентом. Носіть телефон якомога далі від тіла, адже при збільшенні відстані інтенсивність випромінювання падає. Користуйтеся гарнітурою "hands free", щоб тримати прилад подалі від голови. І, нарешті, не розмовляйте по ньому годинами.
5
Періодично замінюйте побутові прилади на новіші моделі. В даний час виробники цієї техніки приділяють все більшу увагу захисту користувачів від електромагнітних хвиль. Ось чому більш нові моделі комп'ютерів або, наприклад, мікрохвильовок будуть значно безпечніше тих, що випущені 5-10 років тому. Не економте на своєму здоров'ї.
6
Вживайте продукти, багаті йодом: волоські горіхи, морську капусту, фейхоа і морську рибу. Наукою доведено, що даний елемент допомагає знижувати вплив випромінювання на організм.