Нейромідин: інструкція із застосування.

Нейромідин застосовують для лікування різних захворювань центральної і периферичної нервової системи, що супроводжуються порушенням провідності нервових імпульсів. Такі стани можуть бути наслідком нейроінфекцій, травм, інтоксикацій, пухлин і т.д.

Як діє препарат

Нейромідин відноситься до групи антихолінестеразних засобів. Його фармакологічна дія заснована на двох механізмах: блокаді калієвих каналів мембран нейронів і м'язових клітин, а також оборотному інгібуванні холінестерази в синапсах. Він має стимулюючий вплив на проведення нервових імпульсів по волокнам центральної і периферичної нервової системи. Таким чином препарат покращує і відновлює нервово-м'язову передачу, підвищує тонус гладкої мускулатури, покращує пам'ять і гальмує розвиток деменції.

При яких захворюваннях призначають Нейромідин

Нейромідин показаний при захворюваннях периферичної нервової системи, таких як моно- і полінейропатія, міастенія, полірадікулопатія, захворюваннях ЦНС, що проявляються бульбарними паралічами і парезами, у відновний період при органічних ураженнях ЦНС, що супроводжуються руховими і когнітивними порушеннями, а також для лікування і профілактики атонії кишечника. Він успішно застосовується в комплексній терапії розсіяного склерозу та інших форм демієлінізуючих захворювань нервової системи.
Нейромідин надає позитивну дію при прогресуючому слабоумстві і хвороби Альцгеймера, сповільнюючи прогресування, сприяючи часткового відновлення пам'яті і поліпшенню інтелекту.

Коли застосування Нейромідину ® протипоказано

У Нейромідину ® існує й ряд протипоказань. До них відносяться епілепсія, стенокардія, брадикардія, бронхіальна астма, екстрапірамідні порушення з гіперкінезами. Його не можна використовувати при виразковій хворобі шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення, тиреотоксикозі, захворюваннях серцево-судинної системи, під час вагітності та в період лактації, а також при виявленої гіперчутливості до препарату.
На час лікування Нейромідин слід утриматися від вживання алкоголю, оскільки етанол підсилює побічні ефекти препарату.
Нейромідин випускається у формі таблеток або розчину для внутрішньом'язового і підшкірного введення. Всмоктується швидко, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через годину після прийому таблетки і через 25-30 хвилин після парентерального введення. Діюча речовина швидко надходить у тканини, його період напіврозподілу становить 40 хвилин. Метаболізується в печінці, виводиться нирками або через шлунково-кишковий тракт. Період напіввиведення після підшкірного і внутрішньом'язового введення препарату становить 2-3 години.

Як підібрати дозування: інструкції

Дозування і тривалість лікування Нейромідин підбираються індивідуально залежно від типу і ступеня тяжкості захворювання. Максимальна добова доза становить 200 мг. При лікуванні слід відмовитися від водіння транспорту і занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають швидкої реакції. Ціна на ліки залежить від форми випуску і коливається в межах 500-600 рублів.