Як робити фіалки з бісеру.

З бісеру майстрині виготовляють не тільки дуже гарні прикраси, а й масу різноманітних виробів: плетуть дерева і букети нев'янучих квітів, в тому числі милі і ніжні фіалки.
Вам знадобиться
  • - 50 г бісеру різних відтінків фіолетового;
  • - 1 г жовтого бісеру.
  • - 50 г бісеру різних відтінків зеленого;
  • - плоскогубці,
  • - кусачки,
  • - канцелярський ніж;
  • - дріт товщиною 0,2 мм і 0,4 мм;
  • - муліне фіолетового і зеленого кольору.
Інструкція
1
Відкалібруйте бісер по відтінкам і величиною намистин, покладіть його в різні невеликі ємності, наприклад блюдечка або розетки для варення. Так вам буде зручніше нанизувати намистинки на дріт.
2
Для створення пелюстки фіалки відріжте шматок дроту товщиною 0,2 мм довжиною 50 см. Нанизайте на її середину 14 прозорих бісеринок темно-фіолетового кольору. Потім просмикніть один кінець дроту через першу бісеринку ряду, в результаті у вас повинна вийти петля. Далі нанижіть 7 темно-фіолетових матових бусинок на один з вільних кінців дроту і Протягніть її кінець через верхню бісеринку петельки. На другий вільний кінець нанижіть 8 матових бісеринок темно-фіолетового відтінку. Кінці дроту перекрутите кілька разів. Зробіть 5 пелюсток аналогічним чином.
3
Відріжте шматок дроту завдовжки 40 см. Нанизайте 3 намистинки жовтого кольору для сердцевинки фіалки посередині дроту. Тепер складіть її навпіл, причому бусинки повинні розташовуватися по центру. Навколо серединки розташуйте пелюстки і закрутіть дріт, формуючи стеблинка. Зробіть декілька фиалочек залежно від бажаної величини готового виробу.
4
Приступайте до виготовлення листя фіалки. Візьміть дріт товщиною 0,4 мм, відріжте шматок завдовжки 20 см і зробіть на її кінці петельку. З протилежного боку нанижіть 7 бісеринок зеленого відтінку. На відстані близько 15 см від петлі прикрутите дріт товщиною 0,2 мм довжиною 100 см, на неї нанижіть бісер зеленого кольору різних відтінків 70 см зеленого бісеру. На кінці закрутіть петельку.
5
Ланцюжок з нанизаним бісером розташуйте поруч з першим рядом і перекрутити через 7 намистин, створюючи другий ряд. Потім зробіть те ж саме з другою боку першого ряду, перекрутите через 7 бісеринок, але вже внизу ланцюжка. Далі робіть аналогічним чином, кожного разу збільшуючи кількість бусинок в ряду. Всього в листочку вийде 13 рядів. Зробіть 5-7 листочків такого розміру і кілька листочків меншого.
6
Зберіть квіточки і листочки в кущ. Обмотайте цветоножки і стеблинки приблизно на 2/3 довжини дроту нитками муліне в тон бісеру. З'єднайте кілька фиалочек, по краях розташуйте листя і закрутіть дріт внизу композиції. Фіалку з бісеру поставте в маленьку вазу або горщик для кімнатних рослин.