Як їсти і не поправлятися.

Неправильне харчування найчастіше є основною причиною надмірної ваги. І справа не тільки в тих продуктах, які становлять основу раціону, але і в банальному переїданні. А адже насправді для нормального функціонування організму і гарного самопочуття потрібно не так вже багато їжі.
Інструкція
1
Перегляньте свій раціон. Перш за все, повністю виключіть з меню будь напівфабрикати, газовані напої і синтетичні солодощі, соуси, майонез, фастфуд і смажені страви. Намагайтеся не їсти взагалі або обмежте споживання мучного і копченого. А цукор по можливості замініть медом і фруктами.
2
Віддавайте перевагу вареним, запеченим страв або тим, які приготовані на пару. Такі способи готування дозволяють зберегти в продуктах більше поживних речовин і вітамінів, необхідних для нашого організму. Крім того, запечені або відварені страви легше перетравлюються і не містять шкідливих канцерогенів, які присутні в смажених пригощаннях.
3
Перейдіть на шестиразове харчування протягом дня, але скоротіть при цьому порції приблизно до 1 склянки. Завдяки цьому вас не буде переслідувати відчуття голоду, хоча є ви станете набагато менше. Крім того, таке харчування дозволяє їжі швидше перетравлюватися і краще засвоюватися організмом.
4
Харчуйтеся різноманітно, але віддавайте перевагу свіжим овочам, рибі та іншим морепродуктів. Тоді ви не будете перевантажувати шлунок, приведете в норму свою вагу і в той же час не нашкодите здоров'ю, адже в таких продуктах міститься багато поживних речовин.
5
Пийте більше корисної рідини: трав'яного чаю або простої води. Завдяки цьому ви зможете очистити свій організм від шлаків і токсинів. Крім того, трав'яний чай з чебрецю, м'яти, шипшини або липи - джерело корисних речовин і великої кількості вітамінів. А ось споживання соку, кави або чорного чаю краще обмежити.
6
Обов'язково снідайте, адже цей прийом їжі дає заряд на весь день, а всі калорії, з'їдені вранці, ніколи не осядуть на талії. Якщо ви не можете змусити себе вранці проковтнути навіть шматок, обмежтеся чаєм, але через 1-1,5 години обов'язково з'їжте кашу або на худий кінець йогурт.