Як лікувати рідкий стілець.

Рідкий стілець, або по-іншому діарея, зустрічається досить часто. Причин його виникнення може бути ціла безліч, від них і залежить подальше лікування. Правильно підібране засіб допоможе швидко позбутися від проблеми.
Вам знадобиться
  • - «Регідрон»;
  • - «Смекта».
Інструкція
1
Якщо рідкий стілець супроводжується блювотою, ознобом, непритомністю, сильною спрагою, підвищеною температурою тіла, сильним болем у животі, наявністю крові в калових масах, почуттям втоми і сильної слабкості, негайно зверніться за допомогою до лікарні. Всі ці симптоми можуть бути наслідком серйозного захворювання. Тому краще пройти повне обстеження, щоб уникнути серйозних наслідків.
2
При рідкому стільці організм втрачає багато мінеральних солей і рідини. Лікування діареї зводиться до необхідності випивати достатню кількість води. Оптимальний вибір - поєднання морсу з водою без газу. Купіть в аптеці порошок для приготування розчину «Регідрон» і розведіть згідно інструкції, він допоможе заповнити втрату мінеральних солей і рідини в організмі. Пийте розчин невеликими порціями протягом дня. На час лікування уникайте вживання молочних продуктів.
3
Адсорбенти є рекомендованим засобом в боротьбі з рідким стільцем. Вони дозволяють зменшити неприємні відчуття в області живота і вивести з кишечника накопившие токсичні речовини. «Смекта» - один з найефективніших адсорбентів, який можна придбати в аптеці. Даний засіб допоможе ефективно і швидко відновити стілець. «Смекта» відновлює і захищає слизову оболонку кишечника, зв'язує і виводить токсини, шкідливі речовини. Розведений порошок необхідно пити по три рази на день протягом трьох днів.
4
Якщо їжа викликає у вас дискомфорт в животі і спазми, рекомендується відмовитися на деякий час від твердої їжі. Важливо підібрати відновлюючу харчування, легка дієта повинна тривати два-три дні. Раціон повинні складати: відвареної білий рис, бульйон, білий підсушений хліб, відварні овочі, печена картопля, яблучне пюре. З третього дня в меню можна включити рибу і відварне м'ясо.