Як їдять артишоки.

Артишок - це багаторічна трав'яниста рослина родини айстрових, яке росте в Середземномор'ї, а також на Канарських островах. Як овочева культура, артишок вирощується у Франції, Італії, Іспанії. Французькі кулінари готують артишоки простим способом - відварюють їх у воді.
Вам знадобиться
  • - артишоки;
  • - сіль;
  • - лимонний сік;
  • - оливкова олія;
  • - винний оцет.
Інструкція
1
Промийте артишоки під струменем води. Відріжте частину стебла приблизно на одну третину таким чином, щоб на овоче залишився лише короткий пеньок. Видаліть пошкоджені і грубі листя. Відразу ж посоліть зрізи або змочіть їх в лимонному соці, щоб вони не потемніли.
2
Покладіть артишоки у велику емальовану каструлю і залийте холодною водою, вода повинна повністю покривати овочі. Поставте каструлю на вогонь. Після закипання води варіть артишоки протягом 25-30 хвилин. Готові артишоки легко проколюються виделкою, так як лусочки розм'якшуються; овочі змінюють свій колір - у них з'являється оливковий відтінок.
3
Поки артишоки варяться, зробіть до них простий соус. Налийте в невелику ємність оливкова олія (3 частини) і винний оцет (1 частина), додайте сіль за смаком. Збийте суміш виделкою і налийте її в соусницю.
4
Сервіруйте стіл десертними ложками, виделками, ножами, поставте тарілку для відходів. Приготуйте і серветки, оскільки майже весь артишок їдять руками. Подайте готові артишоки на стіл.
5
Під час їжі зрізайте зі стебла артишоку жестковатий зовнішній шар за допомогою ножа. Самі артишоки їдять, знімаючи руками по черзі всі лусочки, які мають дуже смачний потовщений нижній кінчик, а також шар м'якоті на внутрішній стороні. Притримуючи пальцями за тонкий кінець, умочіть лусочку в соус, потім покладіть в рот і, притиснувши зубами, протягати, видавлюючи м'якоть. М'якоть можна вискоблити і за допомогою ложки.
6
Після того як лусочки будуть з'їдені, скрутіть в кульок бутон артишоку і видаліть його. За допомогою серветки зніміть знаходяться під ним вії. Бутон і вії в їжу не вживаються, їх потрібно викинути. Залишилася, найсмачнішу частину артишоку - денце м'ясистого квітколожа їдять за допомогою ножа і вилки.
Корисна порада
До артишоку можна подати сухе рожеве вино, проте у кулінарів різних країн існує думка, що цей овоч краще запивати прохолодною водою.