Дієта на сибірської клітковині.

Якщо ви бажаєте мати струнке і підтягнуте тіло, скористайтеся методикою схуднення, в основу якої входить вживання сибірської клітковини. Крім зниження ваги, ви за допомогою неї ще зможете оздоровити свій організм.

Продукти, що містять клітковину

Сибірська клітковина - поєднання рослинних волокон, злаків, ягід і фруктів. Даний комплексний збір сприяє досягненню високої ефективності при схудненні, а також збагаченню організму великою кількістю необхідних йому корисних речовин - вітамінів, кислот, мінералів і пектіна.В великій кількості клітковина міститься в листових зелених овочах, проростках льону, люцерні, пшениці, бобових, вівсі, хрестоцвітних овочах (брокколі, білокачанна капуста, цвітна капуста, кольрабі), горіхах, фруктах, ячмені і морських водоростях.
Крім того, клітковина входить до складу висівок - пшеничних, ячмінних, гречаних, житніх, рисових і так далі.

Користь дієти на клітковині

Дієта на сибірської клітковині сприяє запобіганню переїдання, зменшенню засвоєння жирів, зниженню рівня холестерину і цукру в крові, нормалізації обмінних процесів і стабілізації гормонального фону, заповнення дефіциту мінералів і вітамінів, поліпшенню роботи кишечника і очищенню організму від шлаків і токсинів.

Спосіб вживання сибірської клітковини на дієті

Клітковину необхідно їсти, попередньо розвівши в воді або іншої рідини. Відразу після прийому разової дози цього продукту потрібно випити велику кількість рідини. Добова норма клітковини становить 3-4 столові ложки - ця норма ділиться на 3-4 прийоми і вживається за 40 хвилин до їди.

Рекомендації по харчуванню

Дієта на сибірської клітковині дає можливість складати меню самостійно. Але обов'язково включите в раціон корисні жирні кислоти - різні рослинні масла, складні вуглеводи, якими багата рослинна їжа, білки, що входять до складу м'яса, морепродуктів, риби, молочних продуктів, яєць.
Головне - постарайтеся не переїдати, хоча це утруднень у вас не викличе, адже клітковина сприяє притуплення почуття голоду , а значить, порції їжі під час дієти залишаться розумними.

Дієта на сибірської клітковині - протипоказання

Дієта, заснована на вживанні клітковини, протипоказана людям, страждаючим проблемами з шлунково-кишковим трактом - це в першу чергу виразка шлунка і дванадцятипалої кишки. З великою обережністю вживати клітковину необхідно при коліті, гастриті, панкреатиті - в даному випадку, перш ніж сісти на дієту, обов'язково зверніться за консультацією до фахівця.