Пекінська капуста і її корисні властивості.

Пекінська капуста донедавна вважалася екзотичним овочем. Але сьогодні її часто можна зустріти на столах росіян. Її додають у салати, супи, тушкують і навіть маринують. Популярність цього виду капусти пов'язана з ніжним смаком овоча, малої калорійністю і масою корисних властивостей.

Пекінська капуста: калорійність і склад

Пекінська капуста - справжня знахідка для адептів здорового харчування. Її недарма називають ще «пекінський салат», адже це дуже легкий овоч. У 100 грамах такого виду капусти міститься лише 15 кілокалорій.Вместе з тим, пекінська капуста може забезпечити організм людини безліччю необхідних вітамінів, мінералів та інших цінних елементів. Хоча на 98% корисний овоч складається з води, в ньому присутні вітаміни А, С, Е, К, рідкісний РР, вітаміни групи В, фолієва кислота, холін, ніацин, калій, магній, кальцій, натрій, хлор, сірка, фосфор, залізо, марганець, йод, цинк, амінокислоти, мідь і фтор. Крім того, в пекінській капусті в невеликих кількостях є білки, вуглеводи і жири. А ще, необхідні для правильної роботи кишечника харчові волокна.
Дуже цінно, що в пекінській капусті всі корисні речовини зберігаються довго, практично всю зиму. Тому цей овоч треба обов'язково включати в осінньо-весняний раціон.

Чим корисна пекінська капуста

Завдяки своєму багатому і унікальному складу цей представник сімейства капустяних показаний тим, хто хоче зміцнити імунітет. Хоча в пекінській капусті і менше вітаміну С, ніж у звичайній білокачанної, зате завдяки наявності рідко зустрічається вітаміну РР вона має властивість поліпшувати роботу нервової сістеми.Целітелі Китаю і Японії радять їсти пекінську капусту, щоб знайти здоров'я і довголіття. Адже в ній дуже багато лізину, незамінної амінокислоти, яка покращує якість крові, нормалізує обмін речовин, розчиняє чужорідні білки і зміцнює іммунітет.Поскольку в даному овочі багато клітковини, він відмінно підходить для прихильників різних дієт. Пекінська капуста запобігає виникненню закрепів, допомагає налагодити травлення і вивести з організму токсини і шлаки.
Пекінську капусту найкраще їсти в свіжому вигляді і додавати в салати: при нагріванні багато цінні елементи руйнуються.
Цей листової сорт з успіхом застосовується не тільки в здоровому харчуванні. Йому знайшла застосування і офіційна медицина: капусту пекінську лікарі включають в раціон страждаючих променевою хворобою. Справа в тому, що унікальний овоч виводить з організму солі важких металлов.Также пекінську капусту використовують у харчуванні діабетиків, гіпертоніків, людей з атеросклерозом і недугами шлунково-кишкового тракту, такими як виразка або гастрит. Але все ж краще почати вживати цей вид капусти в профілактичних цілях, вона відмінно виводить з організму холестерин, сприяє зростанню еритроцитів, попереджає розвиток пухлин.

Застереження

Як майже і у будь-якої їжі, у пекінської капусти є протипоказання. Її не варто їсти при панкреатиті, підвищеній кислотності, загостренні шлунково-кишкових недугов.Также цей овоч досить погано поєднується з сирами і молочними продуктами. Якщо є їх з невеликим часовим інтервалом або поєднувати, може почати турбуватися шлунок.