Як бути переконливим.

Уміння бути переконливим співрозмовником - це важливий і сильний навик, доступний аж ніяк не кожній людині. Найчастіше в розмові люди застосовують те, що не тільки не переконує оточуючих, а призводить до прямо протилежного результату. Так на що ж потрібно звернути увагу?
Інструкція
1
Для початку визначте чітку кінцеву мету, яку ви хочете отримати в розмові. Завдяки такій установці ви не будете вимовляти зайві або недоречні слова, а думки придбають упорядкований вигляд, так як ви повністю зосередитеся на головному.
2
Щиро посміхайтеся - це важливий інструмент у тому, щоб бути переконливим. Якщо ви даруєте посмішку співрозмовнику, то він не налаштований вороже, але вислуховує вас і відкривається. Для вас же це великий плюс, тому що з'являються можливості для переконання. У разі, якщо настрій не дозволяє посміхатися по-справжньому, спробуйте пригадати якийсь позитивний випадок у вашому житті або звернути увагу на позитивні якості співрозмовника.
3
Ставтеся з усією щирістю до людини. Фальшиве відношення, лестощі і брехню негайно розпізнаються. Для цього не потрібно бути дуже вже проникливим, так це стає зрозумілим на рівні відчуттів. Не потрібно здаватися кимось краще або гірше, будьте собою, коли доносите до когось свою точку зору.
4
Говоріть коротко і по суті. Вимовляєте рівно стільки слів, скільки потрібно для повноцінного вираження вашої думки. В іншому випадку, поширюючись про те, що не має ні сенсу, ні ваги, ви не тільки не переконаєте людину, але і вб'єте його інтерес до дискусії в принципі.
5
Вивчіть книги з психології, в яких буде пояснюватися людська мотивація, що впливає на їх поведінку. Є приказка: день, проведений в бібліотеці, заощадить місяці роботи в лабораторії. Не шкодуйте своїх ресурсів на вивчення психології людей, тоді переконання буде не тільки простим, але і захоплюючим процесом.