Як стати краще.

Позбутися від своїх недоліків, розвинути таланти і наблизитися до свого ідеалу людини можна, якщо приділити увагу всім життєвим аспектам і попрацювати над власним характером.
Інструкція
1
Знайдіть свої таланти і розвивайте власні здібності кожен день. Наприклад, якщо у вас є схильність до іноземних мов, вивчайте їх самостійно за допомогою спеціалізованих сайтів або на курсах за допомогою викладачів. Маєте математичний склад розуму - Знайдіть роботу, яка передбачає застосування логічних здібностей або вимагає проводити точні розрахунки. Самовиражатися за допомогою роботи або хобі, безперервно самовдосконалюється.
2
Приділяйте увагу своєму здоров'ю. Думайте про те, що їсте і в яких кількостях. Щодня давайте своєму тілу невелику фізичне навантаження, і воно буде нескінченно вдячна вам. Визначте той вид фізичної активності, яка вам підходить і приносить вам задоволення, і вам не доведеться змушувати себе займатися.
3
Позбавтеся від шкідливих звичок. Куріння і зловживання алкоголем забирає ваше здоров'я, руйнує психіку і негативно позначається на всій вашому житті.
4
Працюйте над своїм характером. Розвивайте силу волі. Ставте цілі і досягайте їх. У цьому вам допоможе правильна мотивація. Постарайтеся позбутися недоліків. Наприклад, якщо ви занадто багато нервуєте, дивіться на життя простіше, використовуйте прийоми релаксації. Підвищуйте рівень своєї організованості. Не відкладайте важливі справи на потім. Правильно розставляйте пріоритети і розділяйте нагальні питання і другорядні.
5
Зверніть увагу на своє оточення. Люди, з якими ви постійно спілкуєтеся, впливають на ваше життя більше, ніж може здатися на перший погляд. Переконайтеся, що ваші друзі сприяють тому, щоб ви прагнули стати краще. Рівняйтеся на сильних, розумних, цілеспрямованих людей.
6
Будьте хорошим і приємним у спілкуванні людиною. Розвивайте позитивні якості. Більше спілкуйтеся з дітьми, піклуйтеся про тварин і допомагайте людям похилого віку, щоб стати терпиміше і добрішим. Розвивайте почуття гумору, намагайтеся менше критикувати інших і розпускати плітки.
7
Чи не скаржтеся і не скигліть. Контролюйте свої негативні емоції і слідкуйте за потоком власних думок, негайно відстежуючи негативні моменти. Більше читайте твори світової класичної літератури.
8
Організуйте свій будинок. Якщо у ваших шафа не буде мотлоху, а в кімнатах - сміття, то і ваше життя буде більш упорядкованим. Проведіть ревізію, викинете або роздайте речі, які вам вже не потрібні, і підтримуйте порядок в квартирі кожен день.