Як підключити будинок до електрики. дерев'яний модерн Як зробити фронтони.

Для того, щоб підключити будинок до електрики, необхідно провести ряд процедур. Після оформлення всіх необхідних документів доведеться найняти кваліфікованого електрика, так як лізти на стовп для під'єднання електрики до мережі живлення проводів дуже небезпечно, потрібні спеціальні навички.
Вам знадобиться
  • -Провід для підключення від стовпа до дому
  • -гофротрубу
  • -анкер–крюк
  • -электросчетчик
  • -разрешение на підключення
  • -договору про поставку електроенергії
Інструкція
1
Спочатку зверніться в Енергонагляд. Напишіть заяву про бажання підключити будинок до електрики. Вкажіть свій будинок ашній адресу та бажану потужність споживання електроенергії. Для приватного житлового будинок а досить вказати 5 кВт. Заява вам підпишуть, і з ним зверніться в центр обслуговування, який працює з клієнтами. Там вам виготовлять документ про технічні умови підключення. Готується він приблизно близько одного місяця.
2
Поки вам виготовляють документ про технічні умови, купите кабель необхідної довжини. Він повинен бути марки СІП, затискачі до нього, гофротрубу і анкер - гак. Також не забудьте придбати електролічильник. Електролічильник повинен підключати і встановлювати представник Енергонагляду. Після підключення він його одразу опломбує і складе акт про підключення і пломбування. З актом необхідно піти до відділу по роботі з клієнтами та укласти договір про поставку електроенергії.
3
Після отримання дозволу на підключення та технічних умов можна проводити електрику від стовпа до будинок у. Що зробить найнятий вами електрик. Заведіть кабель в будинок . Встановіть лічильник на панель. Далі підключення лічильника описано вище. Лічильник необхідно встановлювати в місці, яке зазначено в технічних умовах.