Корисні властивості Какао порошку.

Какао-порошок широко використовується в кулінарії. Різні десерти: торти і тістечка, цукерки і шоколадні напої містять в собі ту чи іншу кількість цієї речовини. Однак ці ласощі не тільки псують фігуру при їх непомірному споживанні. У помірних кількостях порошок какао корисний для організму.

Користь від вживання порошку какао в їжу

Після шоколадного ласощів або чашки гарячого какао у багатьох людей піднімається настрій, проходить втома. Такі позитивні зміни можливі не тільки завдяки приємному смаку і чудесному аромату ласощів, що містять какао-порошок. У бобах какао міститься маса корисних речовин. Це і тонізуючі інгредієнти - кофеїн, теобромін, антидепресант фенілефінаміл, а також флавоноїди. Саме завдяки присутності фенілефінаміла, який стимулює вироблення ендорфіну, порошок какао здатний надавати розслаблюючу дію, підвищувати життєвий тонус, дарувати відчуття радості.Употребленіе какао у великих кількостях надає дію, схожу з кавою. Не дивно, адже кофеїн присутній в обох напоях. Какао збуджує нервову систему, стимулює розумову активність, дозволяє підбадьоритися, подолати втому і зосередитися на своєму занятті.
Дітям до трьох років не рекомендується пити какао, щоб уберегти їх центральну нервову систему від зайвого порушення.
Теобромін досить ефективний при кашлі і болях в горлі. Простигши, заваріть чашку гарячого какао. Пити такі ліки не тільки корисно, воно ще й має досить приємним вкусом.Флавоноіди володіють антиоксидантними властивостями. Вони сповільнюють процес старіння, захищають клітини, не даючи тим переродитися в злоякісні. Також флавоноїди зміцнюють кровоносні судини і благотворно впливають на всю кровоносну систему.
Згідно з останніми дослідженнями, в какао міститься більше антиоксидантів, ніж у зеленому чаї.
В какао присутня безліч мікроелементів, необхідних організму людини. Це залізо, кальцій, магній, мідь, калій, марганець і цинк. До складу бобів какао входять такі вітаміни, як B1, B2, B3, A, C, E.

Порошок какао в косметології

Какао-порошок знайшов широке застосування і в косметології. У ньому містяться олеїнова, стеаринова, пальмітинова, лінолева і лауринова кислоти. Ці речовини надають пом'якшувальну, тонізуючу, омолоджуючу, зволожуючу і відновлюють дію на шкіру. Особливо засоби, приготовані із застосуванням какао, корисні взимку, коли шкіра лущиться і червоніє під впливом холоду і вимагає особливого догляду. Допомагає какао-порошок і в боротьбі з такою поширеною жіночої неприємністю, як целюліт. Вельми популярна процедура, звана «шоколадне обгортання». Масло какао або какао-порошок, змішаний з медом і нанесений на шкіру, не тільки стимулює зникнення «апельсинової кірки», а й надає регенеруючу дію.