Як не заснути на роботі.

Буває, втома або нудьга навалюються на роботі з такою силою, що боротися зі сном стає дуже складно. Струсніться, підбадьоритеся і продовжуйте працювати і приносити користь своїй компанії.
Інструкція
1
Висипайтеся, щоб на роботі не з'являлося бажання закрити очі і провалитися в сон. Якщо щоночі у вас буде повноцінний сон, вдень знайдуться сили для роботи. Спіть не менше восьми годин і намагайтеся лягати до опівночі. Дотримуйтеся режиму дня: лягайте спати і вставайте завжди приблизно в один і той же час, навіть у вихідні дні.
2
Робіть перерви протягом робочого дня. Невеликий відпочинок необхідний вашому організму, навіть якщо ви вважаєте свою роботу неутомливої. Намагайтеся обідати поза робочим місцем і виходити на невеликі прогулянки.
3
Змініть вид діяльності. Вас може долати сон, якщо ви вже довгий час виконуєте копітку, монотонну роботу. Спробуйте зробити перерву і зайнятися чимось ще.
4
Не варто переробляти і продовжувати свій робочий день з восьмої години до дванадцятої. У якийсь момент ваш організм не витримає і запротестует. Якщо ви практично кожен день затримуєтеся на службі, або ви не справляєтеся зі своїми обов'язками, або вас безсовісно експлуатує керівництво. І той, і інший випадки є приводами для занепокоєння.
5
Відволікаючись на якісь нескладні дії. Приберіть на своєму робочому місці, розкладіть документи, полийте квіти або просто подивіться у вікно. Можливо, ваш організм переключиться і почне працювати в оновленому режимі.
6
Випийте чашку ароматної кави. Цей підбадьорливий напій дозволить вашому тілу прокинутися. Якщо ви не вживаєте каву або вже пили його вранці, замініть його апельсинами або свіжовичавленим соком з цих сонячних фруктів.
7
Подумайте про майбутню премії, порахуйте, на скільки відсотків виконано ваш план, згадайте про важливі невиконаних справах або уявіть свого розлюченого начальника, який побачив, що ви спите на роботі. Можливо, думки про ваш трудовий обов'язок і прямих обов'язках або небажання бути покараним допоможуть вам прокинутися.
8
Змініть нудну, безперспективну роботу на нову - цікаву і надихаючу. На тій посаді, яка вам подобається, вам не захочеться позіхати.