Вибір сучасних меблів для кухні.

Кухонні меблі являє собою важливу складову інтер'єру сучасного будинку, тому підходити до її вибору слід з великою відповідальністю. Вона повинна бути не тільки красивою, але також зручною, функціональною і виготовленої з надійних матеріалів.

Дизайн кухні

Вибираючи меблі для кухні, важливо орієнтуватися на свій смак, а не пануючу моду, адже вибір сучасних кухонних меблів зараз величезний, і ви неодмінно знайдете те, що вам потрібно. Вирушаючи за новими меблями, необхідно виконати точні виміри кухні, а також визначити, скільки простору потрібно залишити вільним, щоб можна було безперешкодно переміщатися по кухні під час приготування їжі. Важливо продумати, де буде розташована вбудована техніка.В складу практично будь-якого гарнітура для кухні входять навісні і підлогові ящики різної ширини і висоти. Ви можете підібрати потрібну кількість таких ящиків, орієнтуючись на інтер'єр і розміри приміщення.
Красивим і практичним у сучасній кухні є сьогодні суміщення підлогових блоків в один.
Полиці навісних ящиків можуть мати глухі дверки або залишатися відкритими, а також мати фасад зі скляним оформленням. Будь-який виробник кухонних меблів зможе запропонувати вам меблі звичайних розмірів і стандартів або виконати гарнітур на замовлення за вашими параметрам.Напольние ящики являють собою звичайні шафи, буфети або пенали шириною до 1,2 м, а також можуть просто монтуватися під стільницю. Їх ніжки можуть залишатися видимими або ховатися за спеціальним цоколем в нижній частині. Дверцята бувають орними, складними або відкидними. Останні відкриваються і закриваються безшумно, їх можна фіксувати на будь-якій висоті.

Матеріали

Корпус сучасних кухонних меблів зазвичай виконують з практичного недорогого матеріалу - ДСП.
Вибираючи меблі з ДСП, зверніть увагу на те, щоб матеріал належав класу Е1. Такі деревно-стружкові плити відрізняються більшою екологічною чистотою, оскільки містять меншу кількість формальдегіду.
Фасад шаф можна оформити будь-яким матеріалом по своїм смаком. Головне, щоб він відповідав загальному стилю кухні, і його можна було легко мити і чистити. Сьогодні все частіше можна зустріти фасади, покриті пластиком товщиною 0,8 мм. Він захищає меблі від попадання вологи, за ним легко ухажівать.Кухня з масиву дерева символізує надійність і вказує на високий рівень добробуту її власників. Купуючи такі меблі, можна вибрати малюнок і колір. Однак не варто забувати про деякі недоліки дерев'яних меблів, наприклад, вона дуже чутлива до вологості, перепадів температур і інших зовнішніх впливів. Крім натуральної деревини і ДСП, у виготовленні кухонних меблів сьогодні широко застосовується МДФ. Цей матеріал являє собою дрібнодисперсний стружку, спресовану під високим тиском сухим способом. Плитам МДФ можна надавати будь-яку форму, вони екологічні і більш стійкі до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, ніж деревина.