Про що говорять "мішки" під очима.

Мішки під очима надають особі втомлений і хворобливий вигляд. Вони не завжди є лише естетичним недоліком. Досить часто набряки повік свідчать про серйозні захворювання.

Причини виникнення мішків під очима

Існує безліч причин появи набряклості під очима. Мішки можуть виникнути у дитини і залишитися на все життя внаслідок генетичної схильності до розростання клітковини. Це не захворювання, а особливість зовнішності, що передається по наследству.У здорових людей набряки повік і синці під очима з'являються після вечірок через недосипу і зловживання алкогольними напоями. Як правило, в цьому випадку особа знаходить втрачену свіжість після ночі здорового сну. Також відпочинок допоможе при набряках і почервонінні очей, викликаних перевтомою від тривалого читання, роботи за комп'ютером або довгого перегляду відео.
Зловживання солоною їжею також може стати причиною мішків під очима. Сіль затримує рідину в організмі і часто призводить до набряків особи.
Набряк тканин під очима може бути викликаний різними захворюваннями: хворобами нирок, алергічними реакціями, респіраторними інфекціями, запаленням пазух носа. У багатьох жінок в періоди менструального циклу, виникають мішки під очима. Їх поява пояснюється затримкою рідини в організмі, викликаної зміною гормонального фона.С віком клітковина під нижньою повікою може розростатися і провисати, що призводить до появи поступово збільшуються мішків під очима.

Як позбутися від мішків під очима

Існують дві основні причини: розростання клітковини і набряк тканин. У першому випадку позбутися цього косметичного недоліку надзвичайно складно. Єдиним ефективним способом боротьби зі спадковим або віковим розростанням клітковини є пластична хірургія. З набряками повік можна цілком успішно боротися в домашніх умовах.
Якщо вам необхідно швидко прибрати набряки під очима, прийміть сечогінний препарат, наприклад одну таблетку фуросеміду. Намагайтеся не зловживати цим засобом і ретельно вивчіть протипоказання в інструкції до препарату.
Якщо причиною мішків під очима є якесь захворювання, то після успішного лікування вони пройдуть самі собой.Лучшім засобом від набряків на повіках і кіл під очима у здорових людей є правильний режим дня і збалансоване харчування. Видалити зайву рідину також можна за допомогою спеціальних косметичних кремів і лосьйонів. Народна медицина рекомендує прикладати до століть компреси з відваром цілющих трав: ромашки, шавлії, кропу, зеленого чаю, фенхеля.В салонах краси роблять спеціальні маски для повік і проводять дренуючих масаж обличчя, що виводить з тканин зайву рідину.