Поради щодо вибору електролобзика.

Електролобзик - це інструмент, який володіє універсальними ріжучими можливостями. Використовують його для різання дерева, різних видів пластмас, гіпсокартону, кольорових металів, керамічної плитки та інших матеріалів.

На що слід звернути увагу при купівлі електролобзика

Вибираючи електричний лобзик для особистого користування і роботи вдома, потрібно звернути увагу на наступні параметри: потужність, регулювання швидкості оборотів, механізм маятникового ходу, спосіб кріплення пилки , підключення до пилососа. Потужність інструменту впливає на швидкість виконання роботи, від неї також залежить якої товщини матеріал можна піддати розпилу. Оптимальна потужність для побутового електролобзика - 800-900 Вт Вона дає можливість ефективно працювати з різними матеріаламі.Еще один важливий критерій, від якого залежить якість роботи - регулювання швидкості обертів. Для кожного матеріалу потрібна певна швидкість. Наприклад, щоб розрізати пластик оборотів потрібно набагато менше, ніж для металу або дерева. Наявність механізму маятникового ходу в електролобзику дозволить вам здійснити роботу не тільки вертикальними, але й горизонтальними рухами. Завдяки цій функції збільшується площа і точність розпилу.
затупілась пилку слід відразу поміняти, щоб не навантажувати двигун.
Пилка може кріпитися до інструменту за допомогою спеціального ключа, що потребують додаткового часу. Інший варіант - кріплення за допомогою спеціального тримача, який дозволяє легко і швидко міняти пилки.
Щоб випилювати окружності, придбайте інструмент оснащений пристроєм повороту пилки.
Можливість підключення інструменту до пилососа дозволяє утримувати в чистоті робоче місце і своєчасно видаляти шкідливу для здоров'я пил. Для підключення використовується спеціальний патрубок, якщо для вас важлива ця функція, заздалегідь перевіряйте його наявність.

Особливості стабільної роботи інструменту

Купуючи лобзик, увімкніть його без пилки і поставте на робочу поверхню. Якщо інструмент залишиться на місці і не рухатиметься через вібрацію, значить, він добре зібраний і працювати з ним буде зручно. Якщо лобзик буде сильно вібрувати, то при роботі пилка почне йти в сторону.
Модель з вбудованим ліхтариком дозволяє працювати при поганому освітленні.
Інший параметр, який впливає на стабільність пилки - це розташування нижнього опорного ролика. Чим ближче він буде до платформи, тим краще. Сама платформа (підошва) повинна бути литий алюмінієвій, при такому виготовленні вона виходить ідеально рівною, що не завжди досяжно у випадку зі сталевою штампуванням.