Як перейменувати групу. Як в контакті перейменувати себе.

Перейменування групи рідко носить кардинальний характер. Найчастіше в назві виправляються якісь неточності, додається нова інформація. Зміна назви в соціальній мережі вноситься тільки її адміністраторами.
Інструкція
1
Для перейменування спільноти «ВКонтакте» зайдіть на головну сторінку спільноти. Далі відкрийте посилання «Управління групою».
2
В поле «Назва» введіть нове ім'я спільноти. Прокрутіть сторінку до нижнього рядка і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Щоб змінити назву спільноти ЖЖ, зайдіть на головну сторінку сайту, відкрийте вкладку «Спільноти», далі команда «Управління».
4
В меню на новій сторінці виберіть групу «Профиль». На наступній сторінці в групі «Ідентифікація» в полі «Ім'я» введіть нове ім'я.
5
Щоб перейменувати назву групи в «Фейсбуці», зайдіть на головну сторінку групи. Далі в меню справа в середині сторінки виберіть команду "Edit Group". В поле "Group Name" введіть нову назву. Натисніть кнопку "Save Changes" в низу сторінки.
Зверніть увагу
При виборі нової назви враховуйте деякі вимоги. Приміром, якщо хочете, щоб співтовариство залишилося пізнаваним і висвітлювало те ж питання, в ньому повинні залишитися ключові слова колишньої назви або синоніми. Приклад: якщо спільнота присвячувалося творчості музичної групи «Білі ведмеді», ви можете змінити назву на «Білі ведмеді: Тур по містах Підмосков'я. Квитки вже у продажу! ». Інший варіант: «Білі ведмеді aka Полярники». З часом групу можна буде повністю перейменувати в «Полярники» При кардинальній зміні назви або діяльності співтовариства може виникнути відтік користувачів.