Швидкомонтовані модульні будинки.

Швидкомонтовані модульні будинки в даний час затребувані в самих різних ситуаціях, наприклад при необхідності зведення невеликого будівельного містечка або установки житлових побутівок для сезонних робітників, а також організації тимчасового житла на власному дачному ділянці. Вони мають свої конструктивні особливості, які відіграють важливу роль під час будівництва.

Характеристика модульних будинків

Вперше модульні будинки з'явилися в Англії, ще в сьомому столітті, після чого стали поширюватися також по Шотландії. Зводилися конструкції з готових елементів, хоча в той час вони складалися з дерева. Будинок збирався як конструктор і служив своєму господареві довгі роки. У 1906 році збірні конструкції будинків почали продаватися в США і швидко стали дуже популярними.
Унікальний модульний будинок, названий Архієрейським, був побудований в 1500 році в Шеффілді. Його стіни збереглися і досі.
Швидкомонтовані модульні будинки являють собою контейнери, які з'єднуються між собою як вертикально, так і горизонтально, створюючи зручні для проживання та естетичні будівлі. Вони багатофункціональні, прості в монтажі і доступні за ціною. Швидко будівлі можуть використовуватися практично з будь-якого призначенням. Можна обладнати в них житлові або офісні приміщення, організувати торгові точки або зробити дослідний пункт. Досить часто їх застосовують у спортивних центрах для організації вуличної роздягальні або кабінетів для теоретичних занять. Дані конструкції можуть бути встановлені практично в будь-якій місцевості, достатньо лише забезпечити рівну площадку з можливістю під'їзду будівельної техніки. В короткі терміни на майданчику буде зведено повноцінне будівлю, а при необхідності його можна буде швидко розібрати і перенести на нове место.Каркасние модульні будинки виконуються з блоків і цегли. Вони обладнані опаленням, на їх територію можна легко провести водопостачання, газ, каналізацію та інші життєво-необхідні комунальні умови. Крім того, завдяки внутрішній і зовнішній обробці будівля є теплим, а також має привабливий від.Россійскій клімат досить суворий, тому російські проектувальники внесли власні коригування в західні технології, щоб вирішити проблему нестачі тепла. В даний час в будівництві активно застосовуються новітні сендвіч-панелі з утеплювачем, які не тільки добре зберігають тепло, але і забезпечують гідну звукоізоляцію в будинку.

Переваги модульних будинків

Основна перевага модульних будинків полягає в швидкості їх зведення в сукупності з їх відкриває при цьому можливостями. По висоті подібні будівлі можуть досягати трьох поверхів, при цьому конструкція відрізняється стійкістю і безпекою. Модульні будівлі досить легко оснащуються зовнішніми і внутрішніми сходами. Також всередині можна провести водопостачання, електрику, каналізацію, опалення та вентиляцію. Таким чином, є можливість побудувати будівлю будь функціональності - від звичайних побутівок до повноцінних житлових будинків з усіма зручностями. Модульні будівлі можуть займати необмежену площа. Вони також передбачають довільну планування. При бажанні збудоване приміщення може бути переобладнано, збільшена або зменшена в розмірах. Завдяки такій гнучкості з'являється можливість швидкого реагування на будь-які зміни, наприклад, збільшення числа працівників або виникнення необхідності в додаткових приміщеннях. Зведення подібних конструкцій коштує помітно нижче в порівнянні з іншими типами містечок. Це практично єдиний спосіб забезпечення персоналу прийнятним за рівнем комфорту житлом.
Можливо не тільки будувати будинки будь-яких конфігурацій, але й надавати їм необхідний дизайн, фарбувати і декорувати відповідно до вимог власника, тому вони є не тільки зручними, але і досить естетичними.

Монтаж швидкомонтованих будинків

Для зведення даних споруд будуть потрібні мінімальні навички будівельних робіт, а також стандартна техніка, завжди наявна на будь будівельному майданчику. Готові блоки можна зістиковувати між собою для забезпечення стійкості конструкції. Єдиною вимогою для них стає наявність рівною гладкою майданчики необхідного размера.Одіночние блоки встановлюють тільки на вирівняний грунт. Для більш серйозних будов знадобиться вже мелкозаглубленний фундамент. Такі будівлі при цьому майже не чутливі до коливань грунту, тому в даному випадку виключається пошкодження споруди при осіданні. Подібні конструкції також досить просто демонтуються. Таким чином, швидкобудуюємі модульні будинки дозволяють організувати приміщення з усіма потрібними зручностями і практично в будь-якій місцевості. Легкість монтажу і транспортування, можливість зведення будівель необхідного розміру і естетичності за привабливою ціною - все це, безсумнівно, підкреслює користь швидкомонтованих модульних будівель в будь-яких ситуаціях.