Як уникнути раку.

Онкологічні захворювання - бич сучасного суспільства. Причини виникнення раку ще не ясні остаточно, проте вчені можуть вже назвати основні фактори, що сприяють розвитку хвороби. Це генетична схильність і неправильний спосіб життя і харчування зокрема. І якщо з першим ви нічого вдіяти не можете, то скоректувати другий - у ваших силах.
Вам знадобиться
  • - продукти, багаті антиоксидантами;
  • - сонцезахисний крем.
Інструкція
1
Намагайтеся вживати якомога менше солі, а краще взагалі відмовтеся від неї. Надати стравам більш приємний смак можна, використовуючи трави і прянощі. Сіль же травмує стінки шлунка, що є чинником, здатним призвести до онкологічного захворювання.
2
На Заході рак товстої кишки є другим за поширеністю захворюванням. Фахівці вважають, що це сталося через те що у багатьох народів Європи прийнято вживати в їжу велику кількість м'ясних страв. Якщо хочете знизити ймовірність виникнення раку, максимально скоротіть присутність червоного м'яса, шинки і салямі у вашому раціоні. Перевагу віддайте нежирному курячому філе.
3
Займайтеся спортом хоча б 30 хвилин у день. Багаторічні дослідження американських учених, що проводяться з групою чоловіків-добровольців, показали, що представники сильної статі, які мали високий силовий показник, захворювали раком набагато рідше, ніж чоловіки, які не відвідують спортзал.
4
Природні вороги злоякісних утворень - антиоксиданти. У великих кількостях ці речовини містяться у свіжих ягодах і фруктах, а також соках і морсах, зроблених з них, в червоному вині, зеленому чаї і какао. Намагайтеся якомога частіше вживати їх у їжу.
5
Слідкуйте за гігієною порожнини рота. Якщо ви будете два рази на день чистити зуби, користуватися зубною ниткою і обполіскувачами для рота (бажано не на спирту), ви з легкістю знизите ризик виникнення онкології.
6
Готуючись до тривалого перебування на відкритому сонці, люди наносять на шкіру сонцезахисний крем. Проте мало хто робить те ж саме, плануючи провести кілька годин за кермом. Тоновані вікна не здатні убезпечити від ультрафіолетового випромінювання, провокуючого рак, вони можуть лише вберегти людину від опіку. Перш ніж сідати в машину, не забудьте обробити сонцезахисним засобом відкриті ділянки шкіри.