Як друкувати правильно на клавіатурі. Як правильно друкувати на комп'ютері.

Висока швидкість друку - необхідна якість будь-якого сучасній людині. Користування клавіатурою, яке раніше залишалося прерогативою професійних друкарок і наборщиц, зараз важливо і при наборі документів, і при відправці особистих повідомлень, і в обміні думками в обговореннях на форумах і в соціальних мережах. Коло застосування швидкого друку «наосліп» розширився, але принцип залишився тим самим.
Інструкція
1
В основі швидкісного друку сліпим методом і раніше лежить використання всіх десяти пальців. Навчитися такому методу складніше, ніж набирати текст двома-трьома пальцями, але результат себе окупить. Для початку поставте пальці у вихідне положення: пальці лівої руки від мізинця до вказівного на буквах «ф», «и», «в», а », пальці правої руки також від мізинця на клавішах« ж »,« д »,« л »,« о ». Великі пальці на прогалинах.
2
Подивіться на ілюстрацію, щоб зрозуміти, яким пальцем можна натискати ті чи інші клавіші. Жоден не повинен заходити на «територію» іншого. Обмеження з самого початку розвине моторну пам'ять пальців. З часом ви зможете не дивлячись знайти потрібну клавішу, просто перемістивши палець на потрібну відстань.
3
Скачайте клавіатурний тренажер. Проходьте урок за уроком, тренуючи пам'ять пальців. Поступово ускладнюйте завдання, набирайте тексти. Збільшуйте рівень складності і обсяг. Намагайтеся не дивитися на клавіатуру.
4
Тренуйтеся регулярно по 20-30 хвилин в день. Постійні короткочасні заняття корисніше, ніж рідкісні багатогодинні.