Дієта 6 пелюсток.

Дієта 6 пелюсток є ефективною методикою схуднення, розробленої шведським дієтологом Ганною Юханссон. Ця «квіткова» дієта бореться з зайвими кілограмами, завойовуючи все більше і більше уваги серед жінок, які мріють позбавитися від зайвої ваги.

Переваги і недоліки дієти 6 пелюсток

В основі даної методики лежить принцип роздільного харчування. Це значить, що при окремому вживанні білків, жирів і вуглеводів поліпшується перетравлювання їжі і зменшується ймовірність ожіренія.Вторим і дуже важливою перевагою дієти 6 пелюсток є її різноманітність. Незважаючи на те що кожен день дієти ви будете використовувати продукти тільки однієї групи, за тиждень організм отримає всі основні поживні елементи - білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи. Третя перевага полягає в ефективній боротьбі із зайвою вагою за рахунок своєрідної розкачки організму. Якщо ви будете вживати якийсь продукт впродовж тривалого часу, організм пристосується до нового типу і режиму харчування, а значить і процес схуднення сповільниться. А якщо кожен день міняти продукти, як це відбувається в дієті 6 пелюсток, зниження ваги відбувається більш помітно.
Крім того, завдяки цій дієті ви зможете налагодити своє здоров'я і підняти настрій.
Недоліком дієти є її короткочасність. За 6 днів не відбудеться істотних змін в обмінних процесах організму. Тому дана методика більше підходить для швидкого схуднення.

Меню дієти 6 пелюсток

Дієта 6 пелюсток триває протягом 6 днів, в процесі яких вам необхідно буде дотримуватися 6 спеціальних монодиет, які послідовно йдуть один за другом.День перший - рибний: вживати можна будь-які сорти риби у відварному, тушкованому або запеченому вигляді. В блюда можете додавати невелику кількість солі, приправи і свіжу зелень.
Для живлення в цей день також відмінно підійде вуха або рибний суп.
День другий - овочевий : цього дня дозволяється вживати усі види овочів - сирі, варені, запечені, тушковані з додаванням солі, приправ, зелені. Можете пити натуральні овочеві сокі.День третій - курячий: відварне філе курки без шкірки - це все що вам дозволено в цей день. День четвертий - злаковий: радуйте себе кашами, пророслим насінням, насінням, зерновими хлібцями, висівками, клітковиною. Також можете в блюда додавати сіль і зелень. День п'ятий - сирний: допускається вживання нежирного сиру і молока.День шостий - фруктовий: цього ви можете дозволити собі всі види і сорти фруктів в запеченому або сирому вигляді. Також допускається вживання прянощів - кориці, ваніліну, цедри лимона. Пити можете свіжовичавлені фруктові соки.