Як їдять каштани.

Каштани - один з найдавніших продуктів харчування, який дійшов до наших днів в незмінному вигляді. Завдяки унікальному смаку і приголомшливому аромату ці плоди популярні й донині. Крім того, каштан є єдиним горіхом, що містить вітамін С, а ще в ньому присутні калій, глюкоза, залізо і фруктоза.
Інструкція
1
Зростаючі в нашій широті каштани не володіють приємним смаком або значними розмірами, зате іспанські, кавказькі, італійські чи японські плоди виростають часом розміром з цілий мандарин. Не дивно, що в цих країнах їх подають до столу часто і з великим задоволенням. А ще каштани є своєрідним символом романтичного Парижа, де торговці смажать і продають їх прямо на вулицях міста прогулюються жителям і гостям столиці.
2
Готувати каштани можна різними способами. Найпростіший і смачний - посмажити їх на сковороді. В цьому випадку вони виходять особливо ароматними. Для цього потрібно зробити невеликий надріз з плоскою боку, покласти каштани на розігріту сковороду без масла і накрити кришкою. Коли вони почнуть лопатися, їх потрібно тут же виймати і є, адже остиглі каштани втрачають свій приголомшливий смак. Втім, найсмачнішими плодами вважаються лопнули, а ті, яке ось-ось мають луснути. Однак визначити цей стан - справжнє мистецтво.
3
В принципі, каштани можна їсти і сирими, прямо з дерева, от тільки очистити їх від шкірки і тонкої плівки досить важко. До того ж сирі каштани не потішать незвичайним ароматом, характерним для правильно приготованих плодів.
4
У кращих європейських ресторанах і в звичайних сім'ях, що цінують смак цих чудесних плодів, каштани подають як гарнір до ароматного печені, додають в плов, тушкують з різними овочами або готують з них десерт. А фарширований каштанами і арманьяком каплун взагалі вважається делікатесом.
5
Перші страви з каштанів також виходять дуже смачними. До того ж їх приготування не забирає багато часу. Щоб зварити каштановий суп, наприклад, досить заправити м'ясний бульйон різними спеціями, петрушкою і селерою, додати подрібнені обсмажені каштани, вершки, пару ложок бренді або будь-якого іншого алкоголю. Такий супчик не тільки порадує приголомшливим і оригінальним смаком, але і відмінно зігріє в холодну пору.