Як виховати в собі особистість.

У деяких людей є чітка життєва позиція, вміння жити в ладу з собою і добиватися поставлених цілей. Такі індивіди виділяються з натовпу завдяки своїй яскраво вираженою особистості.
Інструкція
1
Визначтеся зі своїми цілями і поставте життєві завдання, яких ви хочете досягти. У вас повинен бути стимул, щоб розвинути в собі сильні особистісні якості. Пам'ятайте про те, що цілі повинні бути реальними, розбитими на більш дрібні завдання та етапи.
2
Не бійтеся висловлювати свою думку. Не варто залежати від голосу натовпу і сліпо слідувати за іншими людьми. Справжню особистість відрізняється вірність власним ідеалам і принципам.
3
Намагайтеся зберегти свою індивідуальність. Якості, які ви звикли розглядати як недоліки, можуть виявитися вашими особливостями, варто лише подивитися на них під іншим кутом. Не варто відмовлятися від того, що виділяє вас з натовпу.
4
Будьте вірні собі. Не робіть чогось, якщо все ваше істота опирається цьому. Пересилюючи себе і підлаштовуючись під інших, ви не знайдете сильну особистість. Завжди думайте про те, який шлях краще для вас. Роблячи щось, вирішуйте, чи принесе це вашому тілу і розуму користь.
5
Не зупиняйтеся у своєму розвитку. Удосконалюйтеся, розвивайте свої таланти та вміння, ростіть в професійному сенсі, більше читайте якісної літератури, відкривайте для себе нові види мистецтва, інші країни. Намагайтеся розширювати свій кругозір, знайомтеся з новими людьми, виходьте із зони комфорту.
6
Ставтеся до своїх помилок правильно. Немає сенсу постійно переживати з приводу скоєного, але й не помічати, що оступилися, теж не можна. Винесіть урок з негативних моментів свого минулого і рухайтеся далі, навчені власним досвідом.
7
Будьте вище скарг і пліток. У справжньої особистості немає часу на те, щоб критикувати когось чи щось. Займіться більш цікавими і конструктивними речами, направте свої думки в більш позитивне русло.
8
Вмійте протистояти чужому негативному думку. Справжня особистість не потребує схвалення натовпу і не намагається подобатися всім. Зрозумійте, що неможливо догодити всім оточуючим і при цьому зберегти свою індивідуальність. Будьте такою людиною, що подобається, в першу чергу, вам, а не іншим людям.
9
Пізнайте себе. Прислухайтеся до власних відчуттів кожен день. Робити це краще в процесі медитації. Знайдіть затишний куточок, де вам ніхто не перешкодить. Сядьте зручніше і закрийте очі. У тиші спостерігайте за своїм «я» протягом п'ятнадцяти-двадцяти хвилин. З часом ви помітите, що стали краще розуміти, чого хочете, і знайдете гармонію з собою.