Як за тиждень поліпшити пам'ять.

Людині з поганою пам'яттю важко живеться в сучасному суспільстві. Вимкнув чи газ, куди поклав важливі документи, коли день народження кращої подруги - така інформація швидко вилітає з голови, а в результаті залишаються зірвані контракти, зіпсовані нерви і образа близьких людей. Спробуйте швидко і ефективно поліпшити свою пам'ять.
Інструкція
1
Спіть стільки, скільки потрібно вашому організму. Саме під час сну клітини мозку відновлюються, він налаштовується на денну активність. Якщо ви позбавите себе відпочинку, це вкрай згубно позначиться на вашій пам'яті. Спробуйте кілька днів поспіль у цей тиждень повністю висипатися, і ви помітите чудесні метаморфози.
2
Для активної та швидкої роботу мозку необхідний кисень і заняття спортом. І найкраще, якщо ви сумістите два цих процесу, зайнявшись аеробними тренуваннями. Біг, катання на велосипеді або роликах, та й просто прогулянка бадьорим кроком по парку хоча б протягом тридцяти-сорока хвилин допоможуть вам активізувати розумові процеси і поліпшити пам'ять. Головне - віддаватися цим заняттям кожен день.
3
Харчування, спрямоване на поліпшення пам'яті, має бути регулярним і збалансованим. Джерелом енергії для мозку є вуглеводи, тому не відмовляйтеся від них заради красивої фігури. Якщо ви включите в свій раціон гречану і вівсяні каші, персики, груші, какао, банани, а також продукти, що містять Омега-3 - жирну рибу, ви помітите результат вже через тиждень.
4
Намагайтеся запам'ятовувати будь-яку інформацію за допомогою асоціацій. Оскільки вашою метою є поліпшення пам'яті в короткі терміни, тренуйтеся на будь-яких незнайомих вам термінах. Почувши по новинному телеканалу, що вчені відкрили новий вид мікроорганізмів, постарайтеся запам'ятати його назву. Наприклад, назви типу бактерій фірмікути можна представити як два слова - фірма і батоги. Незнайомі іноземні слова, назви раніше невідомих вам азіатських міст, прізвища футболістів, які ви побачили на плакаті - все підійде для тренування.
5
Добившись за тиждень поліпшень, не зупиняйтеся на досягнутому. Не припиняйте вести здоровий спосіб життя і не кидайте тренування пам'яті. Якщо ви хочете постійно мати можливість оперувати великими обсягами інформації, ніж ви звикли, вам доведеться добиватися цього все життя.