Як розплутати волосся. розплутати волосся круглого гребінця.

Пошкоджена структура, наслідки забарвлення або хімічної завивки волосся сильно ускладнюють процедуру їх розчісування. Особливо складно розплутати волосся , які заплуталися в круглій гребінці. Але, як відомо, не буває безвихідних ситуацій, і навіть сильно заплутані пасма можна розплутати, не вдаючись до використання ножиць.
Інструкція
1
Якщо у вас волосся сплутуються після сну, нанесіть на них трохи бальзаму-ополіскувача або крему для волосся. Кошти потрібно зовсім мало, інакше волосся стануть жирними і важкими на вигляд. Візьміть гребінець з рідкими зубами і розчешіть пасмо за пасмом. Якщо волосся дуже сплутались, починайте розчісувати маленькими пасмами, починаючи з самих кінчиків. Час на розчісування залежить від довжини волосся та його сплутаності.
2
Якщо ви заплутали волосся в круглій гребінці під час укладання, то візьміть звичайний шампунь або рослинне масло і намочіть їм заплутану пасмо. Після чого акуратними круговими рухами починайте обертати гребінець, волосся повинні освободіться.Еслі у вас нічого не вийшло - висушіть пасмо феном. Сухий волос легше піддається розчісуванню. Якщо у вас є гребінець для проділу, то візьміть її, якщо ж ні, використовуйте звичайну з рідкими зубами. Починайте відокремлювати другий гребінцем тонкі пасма з круглою щітки. Процес трудомісткий і вимагає посидючості, але збережені волосся стоять цих зусиль.
3
Для того щоб уникнути сплутування волосся використовуйте м'який шампунь і бальзам. Регулярно робіть маски і постарайтеся рідше сушити волосся феном. Так вони стануть здоровими і сильними, а значить, і сплутування їм не буде загрожувати.