Декоративна косметика - користь чи шкода для здоров'я ?

Декоративна косметика присутній на туалетному столику більшості сучасних жінок. І від її правильного вибору залежить не тільки краса, а й здоров'я шкіри, слизової, а іноді і всього організму в цілому.

Туш і помада - небезпечні бактерії близько

Туш і помада - це ті косметичні приналежності, якими жінки користуються найчастіше. І вони ж - ласі шматочки для самих різних бактерій. М'яка туш і помада, які постійно стикаються зі слизовою, як губка вбирають все, що знаходиться на очах і губах. Бактерії, що осіли на обличчі, потрапляють в тюбики. У вологому середовищі вони розмножуються з неймовірною швидкістю. А під час наступного макіяжу потрапляють знову на обличчя, викликаючи самі різні реакції. Крім невинного свербежу це можуть бути різноманітні висипання, набряк і т.д. Щоб уникнути цього, дотримуйтесь правил користування декоративною косметикою: - обов'язково мийте щіточку туші після кожного використання, перед тим як повернути її в тюбик, насухо витріть бавовняним рушником; - наносите помаду пензликом, яку також мийте кожен раз після використання; - незалежно від терміну придатності не фарбуйте очі тушшю, відкритої більше шести місяців тому; - фарбуючи очі і губи намагайтеся не торкатися слизової, вона найбільш сприйнятлива до бактерій; - якщо не хочете підхопити інфекційну хворобу, не користуйтеся пробниками в магазинах; - купуйте тільки якісну косметику в спеціальних торгових точках, не женіться за дешевизною, ви не можете точно знати, що буде всередині тюбика no name.
Замість рум'ян можна використовувати пудру кольору засмаги або помаду. Тоді вам не доведеться витрачатися на додаткове косметичний засіб.
Ці прості правила зведуть ризик виникнення хвороби через користування тушшю і помадою до мінімуму. І улюблена косметика буде радувати вас довгі місяці.

Пудра або тональний крем - користь чи шкода для шкіри

Незважаючи на всі старання косметологів-дерматологів, що беруть участь у створенні тонуючих засобів, пудра і тональний крем все ще не так безпечні, як про це люблять говорити в рекламі. Ця декоративна косметика, якою б легкої текстури вона не була, сильно забиває пори. У шкіри, схильної до жирності, це викликає появу прищів, тому сальні канальці не можуть як раніше виводити надлишок сала, а виявляються закупореними. Потрапили на шкіру разом з тональним засобом бактерії викликають запалення, і утворюється гнойничок. А власникам сухої і нормальної шкіри використання пудри і тонального крему загрожує збільшенням кількості зморшок. Косметичні засоби забиваються в дрібні тріщини, з кожним днем збільшуючи їх.
Не давайте стороннім людям свою косметику. Найближча подруга може бути переносником інфекції і не знати про це.
Щоб шкіра обличчя не страждала, замість використання тонуючих засобів займіться її здоров'ям. Сходіть до косметолога, зробіть пілінг, маску, позбудьтеся від жирного блиску і широких пір. Відвідайте солярій. Красива блискуча шкіра не потребує тонуючих засобах.