Як відмовитися від покупки на ebay.

Про те, що можна здійснювати покупки на аукціоні е-бей, багато чули. Дійсно, даний сервіс надає непогану можливість купити якісні речі за непоганий ціною. Однак слід розуміти, що це європейська торговельна площадка, а тому й правила торгівлі тут діють декілька відмінні від тих, до яких ми звикли, повернути товар непросто.
Інструкція
1
Не варто думати, що магазин, що знаходиться десь далеко, не має ніяких можливих способів впливу на вас. Якщо ви замовили якийсь товар, але потім передумали, і вирішили просто його не оплачувати - це неправильно. В Європі подібні дії не прийняті, натиснувши кнопку «Buy it now», ви погоджуєтеся на оплату товару. Звичайно, з жителями нашої держави в разі відмови від оплати ніхто судитися не стане, хоча в Європі така практика є, але за кілька подібних проступків можна отримати повну заборону на вчинення замовлень на даному аукціоні.
2
Замовляючи товар, пам'ятайте, що ви можете його повернути, отримавши назад гроші, тому робіть чесні угоди - це вигідніше, в першу чергу, вам самим. При цьому заздалегідь, до того, як буде натиснута зазначена вище кнопка, дізнайтеся, чи є доставка обраної продукції саме в вашу країну. Як правило, якщо фірма постачає свої товари повсюдно, то ставиться мітка worldwide. Все це стосується придбання товарів, на які варто фіксована ціна.
3
Оплата за допомогою сервісу PayPal - ваша гарантія того, що гроші вам повернуть, якщо, скажімо, товар не буде доставлений. Система або списує гроші з рахунку продавця, або (і цього не робить більше жодна платіжна система) платить вам сама. Оплачувати простими грошовими переказами не рекомендується - так буде практично неможливо повернути гроші, якщо виникнуть проблеми з товаром або доставкою.
4
Пам'ятайте, що скасувати угоду на ebay може тільки продавець. Покупець, після того, як він вирішив придбати товар, натиснувши відповідну кнопку, не може скасувати угоду. Для відмови від обраної продукції напишіть листа продавцю - швидше за все, продавець погодиться на скасування, і анулює угоду (вам неодмінно повинні відповісти). Якщо ви попередньо вже оплатили товар, спочатку на ваш рахунок повинні надійти кошти, і лише потім - статися відмова від угоди.
5
Повернення отриманого, але не підійшов з якихось параметрах товару, відбувається за аналогічною схемою - через переписку з продавцем. У переважній більшості випадків ситуації вирішуються обопільною згодою продавця і покупця.