Греція: Як з погодою в травні ?

Російські туристи все частіше обирають Грецію в якості місця для відпочинку. Пляжний сезон на узбережжі починається в травні. А на островах досить комфортно вже наприкінці квітня.

Материкова Греція - коли краще відпочивати

Грецькі готелі, розташовані на материку, відкриті цілий рік. Але тим, хто хоче не тільки насолодитися прекрасними видами і скуштувати смачні страви, а ще й скупатися в морі, краще приїжджати туди в середині травня. До цього часу навіть в холодний рік море прогрівається до температури 22-24оС. Якщо любите тепліше, то краще перенести поїздку на початок червня. Але до цього часу в Греції стає занадто спекотно. Денні температури досягають 40оС, що може негативно позначитися на здоров'ї літніх туристів і маленьких дітей. А ось у травні середня температура 29-33оС. Можна не тільки із задоволенням повалятися на пляжі, але і з'їздити на екскурсії вглиб континенту.
Чартери на грецькі курорти починають літати з кінця квітня. До цього часу можна купити квитки на регулярні рейси, долетіти до великих міст, а звідти дістатися до узбережжя на таксі.
А подивитися в Греції є на що. Маленькі мальовничі села з білими глинобитними будиночками, черепичні дахи, млини, руїни старовинних храмів - всі ці пам'ятки у великій кількості розташовані поблизу найпопулярніших курортів. А так як в центральній Греції завжди жаркіше, ніж на узбережжі, то й оглядати їх краще навесні, коли сонце пече не так сильно.

Грецькі острови - погода в травні

Грецькі острови - Корфу, Родос, Санторіні, Крит - чекають туристів, котрі пляжний відпочинок, вже з середини квітня. Море навколо них більш дрібне і тепле, тому прогрівається раніше, ніж вода біля материка. А травень - найкращий місяць для відпочинку на островах. У цей час нечисленна зелень ще соковита і зелена, цвітуть дерева і чагарники, повітря свіже і наповнений вологою.
Травень - найкращий місяць для відпочинку з дітьми в Греції. Комфортна температура дозволяє довго залишатися на пляжі, а тепла вода в морі не спровокує простуду або отит, а лише зміцнить організм малюка.
Який острів вибрати для відпочинку, залежить від вашого бажання. Крит - більш густонаселений. Там є все необхідне для туриста - гіпермаркети, магазини з одягом, дорогі готелі та бюджетні апартаменти. На острові можна зняти віллу з басейном на все літо або зупинитися в гестхаусі. Родос, Санторіні, Корфу - більш дрібні острови, але і там є все, що потрібно для комфортного відпочинку. Правда, чим менше острів, тим вище ціна путівки. Але зате там відкриваються приголомшливі види. Та й туристів на таких островах набагато менше, що важливо тим, хто жадає усамітнення.