Як зрозуміти уроки.

Люди засвоюють інформацію з різною швидкістю. Хтось схоплює "на льоту", а комусь доводиться повторювати кілька разів. Щоб не відстати від програми, треба ретельно займатися і на уроках, і вдома. Найважчі предмети краще робити з невеликим випередженням.
Інструкція
1
Складіть список всіх предметів, які зараз вивчаєте.
2
Відсортуйте список за ступенем складності. На перше місце поставте самі нелюбимі предмети, які викликають найбільші труднощі. Їм доведеться приділити найбільше уваги. Зате зовсім скоро вони перестануть вас турбувати.
3
Викресліть зі списку предмети, які вам подобаються і не викликають ніяких труднощів. Це може бути фізкультура, або історія, або малювання. Такими уроками ви будете займатися так само, як колись, - без спеціальних зусиль. Тому вони в списку не потрібні.
4
Знайдіть наставників. Самостійно дуже важко нагнати програму. Тому вам знадобляться помічники. Зверніть увагу на дорослих людей, які знаходяться навколо вас. Всі вони колись навчалися. І кожен з них може допомогти вам розібратися з чимось непонятним.Кому із них під час навчання подобалася фізика, комусь - іноземна мова або біологія. У всіх людей різні смаки, тому не дивуйтеся. Ви по собі знаєте, що якщо предмет подобається, він дається легко і можна з задоволенням пояснити іншій людині, що і как.В якості наставників треба вибрати людей, які вміють пояснювати важкі речі "на пальцях". Запитайте у сусіда, який предмет був у нього найулюбленішим. І скажіть, що трохи в цьому заплуталися. Якщо у людини очі загоряться - це підходяща для вас кандидатура. Значить, він готовий ділитися знаннями і вам не буде нудно.
5
Готуйтеся до уроків з випередженням графіка. Попросіть наставника, щоб пояснив вам все, що написано в підручнику, за пару годин. Так ви зрозумієте основні принципи. Після цього читайте в підручнику наступний параграф, який ще не пояснювали на уроках. Так ви прийдете на заняття заздалегідь підготовленим. Робіть це постійно. Ваш маленький секрет ніхто не знатиме, а у вас швидко підвищиться успішність.
Зверніть увагу
Якщо наставник здається вам нудним, вибачитеся і знайдіть іншого. Кожен предмет може бути цікавим і захоплюючим, якщо його правильно підносять. Але у кожної людини свій стиль викладу. Шукайте наставника, з яким вам приємно спілкуватися.
Корисна порада
Не забувайте ділитися з наставником своїми успіхами. Показуйте зошити з відмітками. І постійно дякуйте за допомогу. Ваша радість принесе людині багато приємних хвилин і ви отримаєте ще більше підтримки.
Небажання готувати уроки після напруженого навчального дня цілком природно. Але робити це необхідно, бо тільки так можна закріпити і поглибити отримані в школі знання. А якщо підійти до виконання домашнього завдання правильно, уроки не тільки більше не будуть тортурами, але і звільнять зайву годину для відпочинку.
Інструкція
1
Прийшовши зі школи додому, не кидайтеся відразу ж за виконання заданих уроків. Дайте відпочинок своїй голові і всьому тілу від розумової праці і постійного сидіння за партою. Пообідайте, а потім трохи відверніться від занять. Наприклад, погуляйте 1-1,5 години на свіжому повітрі, поганяйте м'яч з друзями, катайтеся на велосипеді або подивіться хороший фільм. Але затягувати допізна з уроками теж не можна, інакше замість нових сил ви будете відчувати втому і сонливість.
2
Розташуєтеся зручно. Стіл не повинен бути занадто низький або високою, теж саме і зі стільцем. І тим більше не вчіть уроки на дивані. Чим комфортніше ви будете себе почувати, тим менше будете відволікатися на зміну пози або потягування.
3
Чергуйте письмові уроки з усними, а складні завдання - з простими. Це дозволить менше втомлюватися за навчанням і збереже інтерес до предметів.
4
Якщо завдань занадто багато, робіть невеликі перерви між ними. Під час них можна виконати кілька фізичних вправ або просто полежати на дивані протягом 10 хвилин.
5
Намагайтеся не поспішати. Замість кілька виграних швидкістю хвилин ви можете отримати цілу купу помилок, виправлення яких займе набагато більшого часу. Та й добре розібратися в матеріалі ви навряд чи зможете.
6
Зосередьтеся на уроках. Не відволікайтеся на комп'ютер, цікавий фільм по телевізору або відправлення повідомлень друзям. Через це процес виконання домашнього завдання може розтягнутися на весь вечір. Вчіть при виключеною техніці і телефоні.
7
вдумуватися в те, що робите. Якщо ви готуєтеся за усним предмету, уважно прочитайте заданий матеріал, а потім перекажіть собі його основну суть і ключові моменти. Ретельно розібраний матеріал полегшить вам роботу на наступний день, коли завдання з теми можуть ускладнитися.