Натяжні стелі будинку: за і проти.

Натяжна стеля ще порівняно недавно вважався екзотикою, а тепер для багатьох людей (особливо, жителів таких великих міст, так Москва) він став самим звичайним елементом житла, як, наприклад, ванна кімната.
Деякі люди як і раніше недовірливо ставляться до натяжних стель. Їх лякають стійкі чутки про те, що такі стелі неміцні, недовговічні, швидко вигоряють під дією сонячних променів, виділяють шкідливі речовини і т.п. Але чи так це?

Які недоліки були раніше у натяжних стель

Як всяке нововведення, натяжні стелі в свій час пережили період «хвороби росту». Але претензії, висловлені споживачами, спонукали фахівців внести ряд суттєвих змін у технологію виробництва натяжних стель. Тому зараз жоден серйозний виробник, який дорожить своєю репутацією і клієнтурою, не дозволяє собі пропонувати споживачам натяжні стелі з нижчеописаними недоліками. В епоху інтернету, коли негативні відгуки про який-небудь товар або послугу миттєво стають загальним надбанням, а також при найгострішої конкуренції на ринку цих послуг, такий виробник дуже швидко розорився би.Недоверіе деяких громадян Росії до натяжних стель бере свої витоки на початку 2000- х, коли на російський ринок хлинув цілий вал дешевих натяжних стель від вельми сумнівних виробників. Вони коштували набагато менше імпортних аналогів, але володіли безліччю недоліків. Тому росіяни, які купили такі стелі, незабаром гірко розчарувалися в них. І це упередження збереглося до цих пор.Пожалуй, найпоширеніша претензія до натяжних стель, як виготовленим з полівінілхлоридної плівки, так і тканинним, просоченим спеціальними речовинами на основі поліуретану, полягає в тому, що вони виділяють якісь шкідливі речовини. Що можна сказати з цього приводу? Якщо не гнатися за дешевизною, а скористатися послугами надійних, перевірених і зарекомендували себе на ринку виробників, можна бути впевненим, що їх натяжні стелі відповідають всім санітарно-гігієнічним стандартам. Зрештою, той факт, що натяжні стелі можна побачити не тільки в адміністративних і офісних приміщеннях, але і в установах охорони здоров'я, і навіть у дитячих садках, вельми красномовний! Хороший натяжна стеля, випущений в точній відповідності з технологічним регламентом, абсолютно безпечний для людей.Часто доводиться чути таку думку: натяжна стеля швидко забруднюється, і тому приміщення приймає вельми непрезентабельний і неохайний вигляд. Це відлякує багатьох потенційних клієнтів.
Особливо негативно ставляться до цього жінки, адже мало яка господиня захоче, щоб її житло виглядало неохайно.
Однак сучасні натяжні стелі можна легко і швидко очистити від забруднень за допомогою звичайного мильного розчину, а деякі навіть за допомогою шкільного гумки (гумки). Побоювання, що натяжна стеля можна пошкодити при чищенні, також в переважній більшості випадків безпідставні. Хоча, звичайно, не слід використовувати при цьому гострі і жорсткі предмети.Некоторие люди також упевнені, що в результаті випадкового проколу (навіть найменшого) натяжна стеля втратить свою форму. Але і це всього лише міф. Зрозуміло, проколів краще уникати, але якщо навіть така неприємність трапиться, натяжна стеля не лопне і не сморщітся.Еще одне поширене упередження: по периметру натяжної стелі завжди розміщена пластикова заглушка, яка псує загальний вигляд приміщення. Однак у багатьох випадках без цього виду опори можна обойтісь.Последній міф: монтаж натяжної стелі не тільки займає дуже багато часу, але і обійдеться в кругленьку суму. Насправді, його установка займає лічені дні, та й коштують такі стелі не дуже дорого (якщо, звичайно, мова не йде про продукцію класу «люкс»).

Які натяжні стелі встановлювати: російські чи зарубіжні

Зараз на ринку Москви представлено безліч компаній, що займаються виробництвом і установкою натяжних стель. Визнаними лідерами за якістю (а також по ціні) вважаються німецькі натяжні стелі. Близькі до них за якістю і стелі інших західноєвропейських виробників, наприклад, французькі. Продукція російського виробництва істотно дешевше, але це зовсім не означає, що вона посередньої якості.
Навпаки, багато російські виробники випускають натяжні стелі з імпортних матеріалів за сучасною технологією.
Таким чином, якщо зважити всі «за» і «проти», легко можна побачити, що ніяких скільки-небудь серйозних заперечень проти сучасних натяжних стель немає. Перед ремонтом треба лише попередньо навести довідки про компанії, що пропонують послуги з їх монтажу, і вибрати надійного і перевіреного виконавця. Якщо ви вирішили зробити у ванній кімнаті натяжна стеля, перед покупкою також почитайте відгуки, які можна знайти в інтернеті, постарайтеся дізнатися більше інформації про виробників у своїх знайомих, друзів. Наприклад, хороші відгуки має компанія «Міал-С».