Як поводитися з роботодавцем.

У спілкуванні з підлеглим і начальником немає дрібниць. Щоб залишатися на хорошому рахунку у керівництва, потрібно не тільки виконувати свої обов'язки, а й мати певну вагу в робочому колективі.
Інструкція
1
Щоб заслужити повагу роботодавця, потрібно поводитися правильно. Якісно і швидко виконувати свої обов'язки. Не перекладати відповідальність на інших, чітко відповідати за свій обсяг робіт. Не зривати поставлені терміни, не відмовлятися від паралельного ведення декількох проектів. Якщо це входить у ваші посадові обов'язки - керівник може від вас цього вимагати.
2
Спілкуйтеся з колегами дружелюбно, але не нав'язуйте. Це робочий колектив, а не весела тусовка. Занадто висока ступінь проникнення в особистий простір заважає роботі. Ви можете пошкодувати одного і не повідомити йому про промаху, а вона потім буде загрожувати великими проблемами всьому відділу. Тому дотримуйтесь деяку дистанцію з колегами, вона допоможе вам зберегти рівні робочі відносини.
3
не вплутуватися в корпоративні чвари. Часто так буває, особливо в жіночому колективі, що один керівник не може знайти спільної мови з іншим і налаштовує проти опонента весь відділ. Дистанціюється від ситуації. Ваша справа - чітко виконувати обов'язки, а не розрулювати склоки і скандали.
4
Якщо роботодавець змушує працювати понаднормово без додаткової оплати, чітко скажіть, що крім роботи у вас є домашні обов'язки. І ви можете обговорити додаткові години тільки в тому випадку, якщо вони будуть оплачені відповідно до ТК РФ. Дуже часто в такій ситуації співробітників лякають звільненням. Але зробити це без причини неможливо. А якщо ви цінний кадр, то керівник скоріше погодиться доплачувати вам за понаднормову роботу, ніж звільнити, а потім шукати відповідного фахівця.
5
Чи не підлабузнюйтеся перед керівництвом. Така поведінка показує, що ви не впевнені в собі як у фахівці. І навіть якщо ви добре виконуєте свою роботу, у начальника виникнуть сумніви в компетенції. Він буде більш ретельно стежити за вами, а працювати під пильним наглядом - найскладніше. Тому тримайтеся в спілкуванні з керівництвом впевнено, навіть в тому випадку, якщо щось не виходить. Кажете, що це тимчасові робочі труднощі, які можна легко виправити. Бачачи ваш спокій, керівник переконається в тому, що ви - саме той фахівець, який йому потрібен.