Як користуватися ebay.

Ebay - міжнародний інтернет-аукціон, що користується особливою популярністю у жителів усіх країн. Популярність його обумовлена дешевизною товарів, які перепродують в Росії посередники з величезною націнкою. Якщо не лінуватися, можна купувати товари на Ebay самостійно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - пластикова карта міжнародного формату, віртуальна карта qiwi і paypal;
  • - знання англійської чи вміння користуватися інтернет-перекладачем.
Інструкція
1
Замовляти з ebay можна практично все. На сайті є розділи «Техніка», «Краса і здоров'я», «Одяг», «Предмети дизайну та інтер'єру», «Спорт» і т.д. Початковим етапом роботи з сайтом вважається реєстрація. Мінімальний вік для участі в інтернет-аукціоні - 18 років. При реєстрації вам доведеться вказати e-mail, номер мобільного телефону, адреса (у міжнародному форматі) і погодитися з правилами співпраці з ebay. Відразу після реєстрації ви зіткнетеся з тим, що деякі продавці не доставляють товари в Росію. Не журіться: той же товар, можна знайти в іншого продавця, але вже з можливістю доставки. Вона може бути як платною, так і безкоштовною. Більшість дешевих товарів відсилаються безкоштовно з Китаю, Кореї або Сінгапуру - в цих країнах доставка авіапоштою варто сущі копійки, тому багато продавців легко заманюють покупців таким бонусом.
2
Користуватися послугами посередників сьогодні немає ніякого сенсу. Раніше виникали проблеми з оплатою і перекладом інформації про товар. Сьогодні переклад тексту можна здійснити безпосередньо в самому браузері (наприклад, Google). Традиційний спосіб оплати покупок - PayPal. Це інтернаціональна система грошових переказів, до якої легко підключити віртуальну або пластикову карту. Віртуальну Visа легко завести на сайті qiwi, після чого вона буде доступна до поповнення через спеціальні термінали. Для підтвердження кожного платежу вам буде приходити на пошту і на телефон повідомлення про оплату та розмірі комісії за користування системою PayPal.
3
Приготуйтеся до того, що доставка товару буде довгою - від 20 до 60 днів залежно від країни відправлення товару. Отримувати посилку ви будете на пошті, доплачувати за неї не доведеться ні копійки. Якщо у вас будуть претензії з якості купленого товару, ви завжди зможете звернутися зі скаргою до адміністрації аукціону або самому продавцю. Для цього потрібно натиснути на кнопку в верхньому куті екрану «Почати диспут» і повідомити про претензії продавцю. Якщо ваші вимоги ebay оцінить як справедливі, всі витрачені кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом декількох тижнів.