Йогурт в мультиварці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

За допомогою мультиварки можна приготувати натуральний йогурт. Цей молочний продукт виходить дуже смачний і ніжний. Користь йогурту незаперечна: він сприяє поліпшенню травлення, допомагає позбутися від запорів, покращує засвоєння поживних речовин, допомагає зміцнити імунітет.

Рецепт приготування йогурту в мультиварки

Приготуйте 1 літр молока і 1 баночку йогурту «Активія» - фруктову або класичну. Можна використовувати зустрічаються у продажу сухі закваски для йогуртів, розфасовані в пакетики. Закип'ятіть молоко і остудіть його до температури приблизно 40оС. Ретельно вимийте мультіварочную каструлю, обдайте її окропом. Процідіть молоко через сито в мультиварку. Додайте в нього баночку йогурту «Активія» і добре перемешайте.Помойте стаканчики або невеликі баночки, обдайте їх окропом. Розлийте молоко із закваскою. Постеліть на дно чаші мультиварки силіконовий килимок (можна використовувати кухонну серветку), поставте баночки, налийте в чашу теплої води (40оС), приблизно до рівня молока. Закрийте кришку мультиварки, включіть режим підігріву на 15 хвилин, залиште йогурт в мультиварці на 1 годину. Через годину включите режим підігріву на 15 хвилин і знову залиште йогурт в мультиварці на 1 годину. Дістаньте баночки і приберіть їх в холодильник до повного охолодження. Якщо в мультиварці є спеціальний режим «Йогурт», залиште молоко із закваскою на цьому режимі на 6,5-7 годин. Після закінчення приготування охолодіть йогурт при кімнатній температурі, потім помістіть його в холодильник на 5-6 годин. Відкладіть в чисту прокип'ячену посуд 3 столові ложки готового продукту, закрийте щільно кришкою і зберігайте в холодильнику як закваску. Додайте за бажанням в готовий йогурт фрукти, трохи джему, варення (будь наповнювачі) на ваш смак.
Щоб отримати смачний шоколадний йогурт, додайте в молоко і закваску дві столові ложки какао, а при вживанні покладіть в готовий продукт цукор за смаком.

Маленькі хитрощі приготування домашнього йогурту

Якщо використовувати недостатньо жирне молоко, йогурт може вийти досить рідким. Такий же результат буде, якщо в якості закваски використовується не дуже свіжий продукт. Іноді на поверхні готового продукту може з'явитися сироватка. Не хвилюйтеся, сироватку можна злити, а залишився йогурт вжити за призначенням.
Не зберігайте довго натуральний йогурт. Максимальний термін його зберігання в холодильнику - 5 днів, ідеально - 2-3 дні.
Йогурт може згорнутися, якщо молоко було несвіжим, його передержали або використовували погано помиті банки. Зробіть з такого йогурту сир. Для цього залиште його на деякий час в мультиварки, а потім процідіть через марлю. Слід мати на увазі: чим менше жирність молока, тим йогурт буде корисніше, однак він буде не дуже густий. Жирний густий продукт можна отримати з молока з великим відсотком вмісту жиру.