Як бути щасливим. Як стати щасливою.

Якщо ви щаслива людина, то всі ваші успіхи збільшуються вдвічі, а витрати помітно зменшуються. Вас несе хвиля удачі, ви вторить їй своїми справами, і все складається якнайкраще. Але звідки це береться і як стати щасливим, якщо раніше везіння вас обходило стороною?
Інструкція
1
Не втрачайте надію знайти удачу. Вона не відвідає вас ні з того, ні з сього, але якщо ви докладете зусиль для того, щоб вона запрацювала, то удача вас обов'язково відшукає. Наприклад, якщо ви проведете цілий день в пошуках грошей на землі, то до кінця дня ви обов'язково відшукаєте купюри, і їх розмір буде рівний вашому настрою. Не втрачайте ентузіазму і йдіть назустріч успіху.
2
Навчіться слухати себе. Інтуїція з'являється в той момент, коли ви знаходитесь в рівному гармонійному настрої. Якщо ви пригнічені або занадто веселі, вживаєте алкоголь, їжте багато солодкого і жирного, то навряд чи у вас вийде прислухатися до себе. Спробуйте очистити свій організм і свій внутрішній стан від усього того, що веде вас від спокою і впевненості. Тоді ви почнете просто щось робити, ви відчуєте, якою дорогою треба йти, а який - ні.
3
вихваляти удачу, радійте їй, радійте разом з нею. Чим більш ви позитивні зараз, тим позитивніше ви будете надалі. А якщо ви налаштовані на невдачу, то нічого, крім неї, не варто очікувати. Справа в тому, що людська доля складається по інерції, а значить, ви повинні зробити так, щоб ваше майбутнє розвивалася в руслі успішності та успіху. Якщо щось вийшло, що не приймайте стримано - радійте!
4
Уникайте чужих порад і поглядів на життя. На чужих помилках не навчишся, але цілком можна втратити і свій особливий шлях. Краще спочатку вплутатися в ситуацію, а потім вирішувати, як з неї вийти, ніж довгий час обмірковувати, радитися і ніколи не почати. Робіть не так, як вам кажуть, що це буде краще, а так, як каже вам ваше серце і ваш досвід.
5
Налаштуйтеся на удачу, відганяючи всі негативні думки. Звичайно, іноді будь-яка людина думає про те, що щось може не вийде, але важливо вчасно відганяти від себе подібний настрій. Ви не насілуете себе, ви виганяєте з себе щось чуже і навіть вороже, тому що всі ці думки про невдачу - не що інше, як перешкода для вашої вдалою і радісного життя.