Корисні властивості часнику.

Прийшовши з південно-східної Азії часник поширився світом і поступово став дуже відомим. З часом він заслужив славу чудового лікарської рослини і джерела краси, незважаючи на не надто приємний запах.

Засіб від хвороб

Ті, хто використовує народні засоби для лікування різних хвороб, знають про чарівні властивості часнику. Його корисні властивості є незаперечним фактом. Основною функцією часнику є підвищення імунітету, особливо в зимову пору року, коли ризик виникнення інфекційних захворювань збільшується. Часник допоможе при бронхіті, вірусних захворюваннях (ГРВІ), ангіні, фарингіті, особливо якщо почати лікувати захворювання на початковій стадії, то медикаментозне втручання може згодом і не знадобитися. Він вважається одним з найсильніших природних антибіотиків, який не тягне за собою побічних ефектів як медикаменти. Навіть маленьким дітям можна використовувати часник як ліки, але в меншому дозуванні, ніж дорослим.
Слід пам'ятати, що ті, хто не переносять часник або мають алергічну реакцію на нього, не повинні вживати його для лікування.
Гіпертоніки можуть використовувати часник для зниження тиску і запобігання його стрибків. Також ця рослина є відмінним засобом для знежирення продуктів. Якщо готувати жирні страви з додаванням часнику, то він вбере в себе жир і зробить їжу більш нейтральною. А адже жирна їжа шкідлива для підшлункової залози. Тим, хто схильний до підвищення цукру в крові, слід стежити, щоб у раціоні обов'язково був присутній часник, особливо при вживанні жирної піщі.Чеснок є чудодійним народним засобом для профілактики не тільки діабету, але і тромбофлебіту. У сукупності з лимоном і медом, часник розріджує кров, тим самим перешкоджаючи утворенню тромбів.
Для того щоб часник допомагав у профілактиці тромбофлебіту, необхідно раз на день з'їдати зубок часнику. Ця процедура також буде прекрасною профілактикою для всього організму в цілому.

Краса волосся

Жіноча краса вимагає постійного догляду. І нехай це прозвучить несподівано, але часник також чудово справляється з проблемами волосся, покращуючи їх структуру і загальний стан. Існує достатня кількість масок для волосся, що січеться, проти лупи, для зміцнення і посилення росту, а також для жирної шкіри голови.Едінственним мінусом часнику, який може викликати сумніви щодо доцільності його використання, є різкий, неприємний запах, позбутися якого непросто. Однак якщо вживати часник перед сном, до ранку наступного дня запах зникне.