Сік алое при вагітності.

Сік алое є перевіреним народним засобом для лікування різних захворювань. Завдяки своїй доступності, безпеки та ефективності він може застосовуватися навіть тоді, коли традиційні лікарські засоби небажані: наприклад, під час вагітності.

Корисні властивості соку алое

Корисні властивості соку алое обумовлені його унікальним складом. До нього входять і всі необхідні організму вітаміни, і мікроелементи, і інші біологічно активні речовини. Саме завдяки цьому рослина надає ранозагоювальну, протизапальну, імуностимулюючу, знеболювальну та протимікробну дію. Сік алое згубно впливає не тільки на віруси і бактерії, але і на грибки та інші патологічні мікроорганізми. Його можна використовувати як зовнішньо (для лікування порізів, саден, опіків і інших ушкоджень шкіри), так і вживати всередину. До числа захворювань, які можна лікувати за допомогою соку алое, відносяться: - гастрит і виразкова хвороба шлунка; - респіраторні вірусні інфекції; - кишкові інфекції; - стоматит та інші захворювання порожнини рота; - хвороби лор-органів; - гінекологічні захворювання; - імунодефіцит .Особливо цінний сік алое для вагітних жінок. Не надаючи негативного впливу на плід, він допомагає не тільки впоратися з перерахованими захворюваннями, але й запобігти їх. Для цього слід пити сік тривалим курсом, причому робити це можна як на початку вагітності, так і на пізніх термінах.
Перед застосуванням алое під час вагітності потрібна консультація лікаря. Тільки фахівець, що знає історію хвороби, може прийняти остаточне рішення з приводу безпеки та ефективності лікування народними засобами.

Приготування і застосування соку алое при вагітності

Для приготування соку алое потрібні м'ясисті нижні листки рослини. Їх потрібно акуратно зрізати, промити під проточною водою, промокнути паперовою серветкою або рушником і нарізати на шматочки товщиною близько 5 см. Зробити з них сік можна за допомогою м'ясорубки. Для цього отриману м'якоть потрібно буде віджати, попередньо загорнувши в двошарову марлю.
Сік алое, вичавлений в домашніх умовах, не підлягає тривалому зберіганню. Використовувати його бажано відразу після приготування.
Для лікування шкірних ушкоджень сік алое потрібно використовувати нерозбавленим. Для цього достатньо змочити в ньому вату і прикласти її до рани на 10-15 хвилин. Процедуру слід повторювати 2-3 рази на день.Для зміцнення імунітету, який часто знижується під час вагітності, можна приймати сік алое всередину. Оптимальне дозування становить половина чайної ложки 3 рази на день протягом тижня. Курси лікування можна проводити щомісяця до самих родов.Для лікування нежиті 3-4 краплі розведеного водою соку алое (оптимальна пропорція 1: 1) слід закапувати в кожну ніздрю. Поліпшення зазвичай настає вже до кінця першої доби. Для профілактики і лікування застуди сік алое слід вживати в суміші з медом. Це ж засіб добре допомагає при порушенні травлення, токсикозі і печії, яка часто виникає у вагітних на пізніх термінах. За раз слід з'їдати десертну ложку меду, в який додано 4-5 крапель свіжовіджатого соку алое.