Як живуть в Індії.

Якби можна було описати весь уклад життя Індії одним словом, то слово це, швидше за все, було б «доброзичливість». Насправді, скрізь в Індії вас чекатиме посмішка, побажання щастя і здоров'я, радість. Індуси досить швидко кажуть, при цьому неодмінно жестикулюючи, що доводить їх емоційність і відкритість. Знайти сумного, розсердженого і озлобленого індуса вельми непросто, незалежно від району.
Інструкція
1
Якщо індус зустріне на вулиці європейця, він поставиться до нього з повагою і пошаною, при необхідності підкаже дорогу (якщо не знає, дасть пораду, де запитати), допоможе чимось. Іноді може здатися, що всі жителі індійського міста доводяться один одному родичами, настільки тепла атмосфера панує на вулиці.
2
Індуси - народ охайний, тут прийнято щодня митися, прибирати в будинку, підмітати підлогу і вулиці. Втім, сміття кидається поза будинків без будь-якої системи, де доведеться. Вечорами в містах і селищах стихійні звалища, які утворилися за день, попросту спалюють. Напевно багато дивилися індійські фільми, а тому слід сказати, що багато чого з того, що показує кінематограф - правда. Індуси дійсно багато співають і танцюють, і навіть в повсякденному житті поводяться трохи артистично.
3
Цікавою виявляється європейцям сімейне життя в Індії. Тут прийнято віддавати все своєму чоловікові, причому мова йде не стільки про матеріальних благах, скільки про турботу, доброту, повагу. Головна цінність в родині - життя домочадців, сім'я будується на любові, спільних духовних цінностях. Інтимні стосунки в індійських сім'ях є предметом культу, їх не соромляться, не вважають, що потрібні вони тільки для продовження роду.
4
В індійських сім'ях не тільки чоловік і дружина шанують одне одного. У такій теплій (у всіх сенсах) країні немає місця агресії і самотності. Як правило, індійські родини великі, до споріднених зв'язках тут трепетне ставлення. В Індії все буквально просякнуте любов'ю до дітей - її неможливо не помітити. Якщо в родині очікується поповнення, новина ця розноситься моментально, молода мама постійно отримує поздоровлення, все справляються про її здоров'я.
Зверніть увагу
Життя в Індії - це спокій, врівноваженість, відсутність суєти і стресів, єднання з зовнішнім світом і Всесвіту, незважаючи на труднощі і складності буття.
Ті охочі, які планують виїхати жити в Індію , звертають увагу в основному тільки на теплий тропічний клімат даної країни і відносно невисоку вартість проживання. Однак існують і інші чинники, про які слід задуматися задовго до переїзду.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт, дійсний ще не менше півроку;
  • - дві заповнені анкети з особистим підписом (такі анкети можна знайти на сайті візового центру Індії);
  • - дві однакові кольорові фотографії , їх необхідно вклеїти в анкети;
  • - для неповнолітніх потрібна буде копія свідоцтва про народження;
  • - довідка про здоров'я (при оформленні візи на термін, що перевищує три місяці);
  • - копія внутрішнього паспорта;
  • - лист-запрошення (від роботодавця або навчального закладу).
Інструкція
1
По-перше, знайдіть якомога більше інформації різного характеру, а по можливості відвідайте Індію перед переїздом просто як турист. Бувалі мандрівники і люди, вже проживають в цій країні, радять вчинити саме так. Справа в тому, що на власні очі можна отримати близько 90% всієї потрібної інформації. Так що після відвідин Індії більшість питань відпаде саме собою.
2
Зверніть увагу, що для поїздки в Індію вам знадобиться віза. Якщо ви їдете туди вперше і хочете озирнутися, подавайте заяву саме на туристичну візу. Вона видається лише на термін до півроку. Як правило, візу такого типу продовжити не можна. Після закінчення терміну її дії ви повинні будете покинути межі Індії.
3
Крім того, існує ще й бізнес-віза. Термін її використання набагато перевищує термін туристичної візи. На отримання такої можуть претендувати ті, хто відкрив власну фірму в Індії або отримав офіційне запрошення від роботодавця. Варто відзначити, що і отримання подібної візи пов'язано з куди більшими труднощами: наприклад, для переїзду в Індію буде потрібно мати досить затребувану в цій країні професію і мовний сертифікат.
4
Особи, які бажають отримати вищу освіту в Індії, можуть претендувати на отримання студентської візи. Однак безпосередня видача документа буде проведена лише після того, як буде пред'явлено письмове запрошення ВНЗ.
5
Громадяни, які хочуть перебратися в цю країну на постійне місце проживання, безсумнівно, однією лише туристичною чи студентською візою обмежитися не зможуть. Їм знадобиться отримання виду на проживання (ВНЖ). Воно, до речі, може бути двох видів: тимчасове і постійне. ВНЖ першого типу обмежена терміном на 1 рік. Як показує практика, постійний вид на проживання має термін від п'яти до десяти років.
6
натуралізувати зможуть особи, які відповідають усім висунутим вимогам. По-перше, вони повинні відмовитися від колишнього громадянства (в Індії не передбачено подвійне громадянство). По-друге, особа повинна проживати в країні або не менше 12-ти місяців перед подачею заяви. Крім того, обов'язково розглядається репутація заявника, його володіння іноземною мовою/мовами. Але завжди варто пам'ятати, що уряд може, незважаючи на відповідність усім вимогам, відхилити подібну заяву.