Як думати менше.

Часом нав'язливі, негативні думки, спогади про вчинені помилках, тривога про майбутнє або звичка до постійного самоаналізу заважає отримувати задоволення від життя. Навчіться контролювати потік своєї свідомості, і ви будете почувати себе інакше.
Інструкція
1
Усвідомте, що звичка занадто багато думати позбавляє вас задоволення сприймати те, що відбувається навколо, в повній мірі. Не варто витрачати значну частину своїх внутрішніх ресурсів на те, щоб переосмислювати все своє життя. Є більш раціональні способи, як витратити власну енергію.
2
Віддавайтеся у владу почуттів. У цьому вам допоможе мистецтво. Коли ви чуєте прекрасну мелодію, дивіться захоплюючий фільм, читаєте цікаву книгу з динамічним сюжетом або насолоджуєтеся роботою скульпторів, художників і архітекторів, та частина вашого розуму, яка відповідає за сприйняття, бере гору над аналітичним блоком мозку.
3
Не намагайтеся все пояснити і зрозуміти. Є деякі моменти, які потрібно просто прийняти. У гонитві за тим, щоб вибудувати чітку і логічну модель свого всесвіту, ви можете пропустити безліч цікавих подій, що відбуваються навколо. Парадокс в тому, що в результаті своїх роздумів про сенс життя і шляхи досягнення щастя ви можете прийти до простого висновку: потрібно жити, як живеться, і насолоджуватися кожною миттю. Так чому б відразу не залишити рефлексію і зацикленість на філософії?
4
Перестаньте переживати з приводу неприємних моментів свого минулого. Вони вже відбулися, і ви не в силах це змінити. Зате ви можете зробити так, щоб ваші помилки були немарними. Винесіть урок з неприємних ситуацій і скоректуйте свою поведінку.
5
Зрозумійте, що немає сенсу занадто хвилюватися за майбутнє. Звичайно, потрібно подбати про деякі моменти, але не до такої міри, щоб отруювати собі момент «зараз». Ви не в силах передбачити, як може скластися ситуація в майбутньому. Життя може внести свої корективи.
6
Припиніть занадто багато дбати про те, що про вас подумають чи скажуть люди. Трапляється, що один погляд чи необережна фраза дає вразливому людині грунт для переживань на всю безсонну ніч. Не шукайте схвалення з боку, не будьте так недовірливі і не додумувати за оточуючих.
7
Навчіться розслаблятися. Допоможе вам у цьому не алкоголь і не солодке. Використовуйте техніку глибокого дихання, медитацію. Просто посидьте в тиші і подивіться у вікно. Послухайте ненав'язливу музику або прийміть ванну. Випийте трав'яний чай і лягайте спати. Відганяйте всі думки і уявляйте морський берег з повільно набігають хвилями, зоряне небо або поле яскравих кольорів.
8
Відпочиньте з думок на дії. Затейте прибирання, йдіть гуляти, займіться спортом, майструєте що-небудь, доглядайте за квітами, шийте або в'яжіть. Ви й самі не помітите, як від важких думок не залишиться і сліду.