Методи скління і обробки балконів і лоджій.

Давно пішли в минуле часи, коли лоджії і балкони використовувалися як комор, в яких зручно зберігати непотрібні речі та господарські речі. Сьогодні нерідко цю додаткову корисну площу використовують як затишного куточка для відпочинку або навіть влаштовують там зимовий сад. Створити відповідний мікроклімат на балконі допоможе його засклення.

Особливості скління балконів і лоджій

Існуючі нині технології скління лоджій і балконів дають можливість втілити в життя самі оригінальні і сміливі ідеї замовників. Виконане за індивідуальним проектом, засклення балкона буде довговічним, надійним і міцним. Скляні поверхні не тільки захистять лоджію або балкон від вітру і холодів, але дозволять впустити до приміщення достатню кількість природного денного света.У жителів великих міст існує більше можливостей зробити скління оригінальним та індивідуальним, хоча за таке своєрідність клієнту доводиться доплачувати. Слід враховувати, що оформлення балкона або лоджії відповідно до побажань замовника збільшує вартість обробки. Втім, у великих містах, наприклад, в Москві або Санкт-Петербурзі, можна при бажанні відшукати не тільки спеціалізовані компанії, але і індивідуальних фахівців, які виконають будь-який вид скління в найкоротші терміни і за прийнятну цену.Вибрать тип скління балкона або лоджії досить складно . Найкраще попередньо розглянути кілька варіантів і проконсультуватися з організаціями, які виконують професійне засклення. Важливо визначити для себе, які завдання повинна буде виконувати конструкція. Від вибору типу скління в чому буде залежати обсяг робіт і, відповідно, вартість обробки балкона.Стоімость скління залежить від загальної площі балкона, кількості стулок, від типу склопакетів, які планується використовувати. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні фінансовими можливостями, то економити на всіх цих деталях не має сенсу, оскільки від цього прямо залежатиме надійність конструкції і її довговічність.

Основні види скління

Скління лоджій і балконів умовно поділяють на тепле і холодне. Якщо ви плануєте якісно захистити балкон від опадів і пилу, але не розраховуєте створювати там м'який мікроклімат, цілком буде досить так званого холодного скління з використанням алюмінієвого профілю. Таким методом можна закласти всі щілини балкона і надійно закріпити конструкцію.
Профіль, застосовуваний для холодного скління, досить вузький і практично не впливає на освітленість заскленій площі.
Додаткова перевага холодного скління полягає в тому, що легкі алюмінієві конструкції дають можливість здійснювати монтаж на балконах і лоджіях будь-якого типу, як на нижніх, так і на самих верхніх поверхах зданій.В тому випадку, якщо ви розраховуєте створити на балконі або лоджії даний житловий простір , де буде комфортно перебувати і взимку і влітку, сміливо вибирайте так зване тепле скління. Його здійснюють за допомогою спеціальних віконних блоків з дерева або алюмінію. Для створення повної герметичності балкон або лоджію обробляють віконними конструкціями зі склопластику й встановлюють склопакети. Даний вид балконного скління має більш високий рейтинг популярності у споживачів.
Тепле скління забезпечує високий рівень шумо- і теплоізоляції.

Інші види скління і обробки

Один з найбільш популярних технологій скління балконів і лоджій носить назаніе «засклення з виносом». Цей метод дає можливість розширити внутрішній простір балкона, адже в цьому випадку віконний профіль виноситься за межі стандартного огорожі. В окремих випадках корисну площу вдається збільшити на 20-25 см. Особливо цінними ці додаткові сантиметри стають для власників маленьких лоджій і балконов.Чем ще привабливо засклення з виносом? Воно дозволяє надати конструкції більш естетичний вигляд. Крім того, при такому вигляді скління вдається встановити підвіконня і підвищити функціональність обмеженого простору балкона. В порівняно старих будинках засклення з виносом додатково зміцнює верхню плиту і парапет. Слід, однак, пам'ятати, що подібний вид скління вимагає дозволу з боку організацій, що відають експлуатацією жілья.Еще один поширений вид скління передбачає відмову від рамних конструкцій. Цей метод вважається найбільш сучасним, оскільки дозволяє створити одну суцільну скляну стіну, яка не має рам і стійок. Така конструкція скління візуально розширює простір лоджії або балкона. Погодьтеся, що це дуже цінна перевага для тих, кому доводиться враховувати кожен сантиметр пространства.Остекленіе безрамного типу забезпечує захист від вітру, дощу та інших небажаних атмосферних явищ. Ви отримуєте також максимальну освітленість при повному збереженні архітектурних особливостей будови. Додаткова зручність - легкість догляду за безрамними конструкціями і зручність в повсякденному експлуатаціі.Новое слово в обробці балконів і лоджій - оформлення їх арт-панелями. Існує безліч способів такої художньої обробки. Вона може бути стандартною, яка передбачає використання готових панелей, або зробленої за індивідуальним замовленням клієнта. Арт-оздоблення допоможе зробити балкон своєрідним і затишним місцем для відпочинку.