Як зробити ворожку з паперу. Як зробити ворожки з паперу онлайн безкоштовно.

Напевно всі пам'ятають, як у шкільні роки складали різні фігурки з паперу, багато з яких не втрачають популярності досі. Серед таких постатей, досі актуальних серед дівчаток-школярок - паперова «ворожка», яка, незважаючи на простоту і швидкість виготовлення, може перетворитися на довгу і захоплюючу гру з друзями. В ворожку можна записати будь-які імена, побажання або ідеї, які випадатимуть в процесі гри, пророкуючи майбутнє.
Інструкція
1
Візьміть простий квадратний аркуш паперу і складіть його навпіл в двох напрямках, щоб намітити центральну точку. До отриманої центральній точці зігніть всі чотири кута квадрата. В результаті у вас вийде ромб, що розкривається в центрі. Після цього знову зігніть до центру всі чотири кута фігури.
2
Переверніть фігурку і повторіть дію, описане вище - ще раз загніть до центру всі кути. Ви побачите елементи виворітних згинів. В результаті у вас повинен вийти невеликий квадрат із восьми трикутних фрагментів.
3
Отриманий квадрат перегніть навпіл спочатку в одну сторону, потім в іншу. Ви побачите утворилися кишеньки з виворітного боку фігури - вставте в них великі і вказівні пальці обох рук і спробуйте розводити їх в сторони, змінюючи положення фрагментів паперової ворожки.
4
На кожному з фрагментів напишіть будь-яке число, відповідне вашим результатами майбутнього гадання, будь-яку фразу або будь-яке слово. Щоб поворожити, достатньо згадати будь-яке число і розкривати ворожку пальцями по черзі то горизонтально, то вертикально стільки разів, скільки ви задумали.
5
Правда, яка фраза чи число і будуть результатом вашого ворожіння. Якщо ви записуєте в ворожку числа, а не слова, заздалегідь сформуйте таблицю значень і передбачень, відповідних кожному числу.
6
Багато прикладів таких гадальних таблиць можна знайти в інтернеті. Така ворожка може стати непоганим способом провести вільний час як в школі, так і вдома з друзями.